poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Zapaśnicy z sukcesami walczyli w memoriale

W dniach 23-24 września na Słowacji odbył się Memoriał Marosa Talla w zapasach w stylu wolnym.

Pierwsze miejsce w kat. 45 kg zajął kadet Bartosz Krawczyński. Ze złota cieszył się również Iwan Oksiuk (kat. 60 kg).

Drugie miejsce zajął Wojciech Urban (kat. 60 kg) wśród kadetów oraz Gabriel Matejko (kat. 28 kg) w zmaganiach dzieci.

Trzecie miejsca zajęli kadeci Antoni Gregorczyk (kat. 55 kg), Maciej Lubaszka (kat. 48 kg) oraz Wojciech Bareja (kat. 51 kg). Tuż za podium zmagania zakończył Daniel Oksiuk (kat. 55 kg).

Siódmy wśród dzieci w kat. 36 kg był Leon Jędrzejewski, zaś ósmy w kat. 37 kg młodzik Adam Maciejewski (wszyscy WLKS Siedlce-Iganie Nowe).

W klasyfikacji drużynowej WLKS zajął trzecie miejsce. W zawodach startowało ponad 160 zawodników ze Słowacji, Czech, Ukrainy, Węgier, Mołdawii i Polski.

źródło i foto: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie