Dwójka nie dała rady Chlebni

Pogoń II Siedlce uległa w wyjazdowym spotkaniu LKS Chlebnia 0:3.

Czterech zawodników z szerokiej kadry II-ligowca wzmocniło rezerwy na mecz w Chlebni.

Mecz kontrolowali gospodarze tego spotkania. Pierwsze trafienie padło dopiero w 42 minucie, kiedy to po rzucie rożnym niefortunne trafienie do własnej bramki zanotował Adam Lewkowski. Chwilę później było już 2:0 po stracie piłki na 20 metrze i wykorzystanej sytuacji sam na sam Łukasza Gwardiaka. W drugiej połowie siedlczanie także nie potrafili zmienić losów spotkania. W 80 minucie biało-niebieskich dobił Piotr Ćwik ustalając wynik meczu na 3:0.

W środę 5 października o 16:00 w Siedlcach MKP Pogoń II Siedlce podejmie w ramach forBET okręgowego Pucharu Polski IV-ligową Mazovię Mińsk Mazowiecki.

01.10.22, 12:00 – Chlebnia

Decathlon V liga: LKS Chlebnia – Pogoń II Siedlce 3:0 (2:0)

Bramki: Adam Lewkowski 42 (s), Łukasz Gwardiak 43, Piotr Ćwik 80

Pogoń II: 1. Ernest Zbieć – 15. Adrian Czerski, 2. Adrian Wrzosek, 17. Adam Lewkowski, 18. Szymon Mucha, 22. Tomasz Wiewiórka, 16. Kacper Mitrzak, 8. Kacper Stankiewicz (75, 14. Paweł Szeląg), 99. Patryk Rojek, 19. Wojciech Kisieliński (60, 6. Piotr Krasnodębski), 9. Marcel Grochowski (85, 7. Bartosz Komorowski)

Żółte kartki: Jakub Łabęda 64, Jakub Szymański 88 – Adrian Wrzosek 29, Kacper Stankiewicz 49

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa)