wtorek, 23 kwietnia 2024r.

W regionie: Kolektyw wygrał w Krzymoszach

Kolektyw Oleśnica nadal niepokonany poza domem. Podopieczni Kamila Stanisławowskiego wygrali 3:1 z ŁDK Łosice w Krzymoszach.

Tylko lider z Unina, poza Kolektywem, nie zaznał jeszcze smaku wyjazdowej porażki. Drużyna z gminy Wodynie w trzech wyjazdowych meczach zanotowała dwa zwycięstwa i remis. Tymczasem jej bilans u siebie to 0-1-3.

Kolektyw objął prowadzenie z ŁDK w 26 minucie za sprawą Stanisławowskiego. Więcej goli w pierwszej połowie nie padło. Tuż po przerwie Łukasz Naumiuk doprowadził do wyrównania. To tylko rozsierdziło piłkarzy z Oleśnicy. Rezerwowy Dominik Szostek trafił na 2:1, zaś Paweł Rucikowski ustalił wynik.

8 października o 10:00 Kolektyw podejmie MKS Małkinia.

01.10.22, 14:00 – Krzymosze

Komnet Media liga okręgowa: ŁDK Łosice – Kolektyw Oleśnica 1:3 (0:1)

Bramki: Łukasz Naumiuk 49 – Kamil Stanisławowski 26, Dominik Szostek 58, Paweł Rucikowski 66

Kolektyw: Wojciech Jajszczak – Piotr Adamiak, Kacper Adamiak, Paweł Rucikowski, Jakub Mielcarz – Marcin Pilich, Kamil Komar, Kamil Stanisławowski (80 Patryk Szostek), Mateusz Ostolski (50 Dominik Szostek), Wojciech Marko (63 Karol Komar) – Michał Lewandowski

Żółte kartki: Jakub Mielcarz 36, Wojciech Marko 62

Sędzia: Tomasz Seredziuk (Siedlce)

źródło: własne; foto: Kolektyw Oleśnica