wtorek, 29 listopada 2022

O Laur Lubelskiego Koziołka

Maciej Nieczyporuk (UKS Ósemka Siedlce) zdobył złoty medal na dystansie 200 m stylem grzbietowym podczas zawodów pływackich Laur Lubelskiego Koziołka, które odbyły się 1 października na pływalni AQUA Lublin.

Rywalizacja toczyła się na 25-metrowym basenie w ramach IV rundy. Nieczyporuk startował w kat. 14 lat i starsi. Przepłynął 200 metrów w czasie 2.12,93.

Sekcję Pływacką UKS 8 reprezentowali także: Kamila Bielecka (ur. 2011) i Michał Bielecki (ur. 2008). Każdy z zawodników mógł startować dwa razy.

Nieczyporuk okazał się najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji generalnej w kategorii 14 lat i starsi, zdobywając 992 punkty FINA za dwa starty.

W zawodach wzięło udział 597 zawodniczek i zawodników z 17 klubów pływackich.

 

źródło i foto: UKS Ósemka Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Darek

Gratulacje dla macieja medal na zawodach to piękny sukces mam nadzieję że to jest dla niego miła niespodzianka a także ogromny sukces który jest owocem ciezkiej pracy która jest oparta nabardzo ogromnym wysilku
Ja tak samio zdobylem medal na siłowni w plywaniu na wioslach iprzyjaciele powiedzielle powiedzielimi darek ty zdobylesmedal ciężką pracą także wiem jakiie tojest przeżycie

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f