wtorek, 29 listopada 2022

Zaległości o wyjście ze strefy spadkowej

W zaległym spotkaniu 12 kolejki eWinner II ligi Pogoń Siedlce zagra na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań.

O WYJŚCIE ZE STREFY SPADKOWEJ

W pierwotnym terminie spotkanie między Lechem II a Pogonią nie doszło do skutku ze względu na reprezentacyjne powołania.  W związku z powyższym zaległości zostaną nadrobione w środę 5 października o godzinie 13:00. Aktualnie obie ekipy znajdują się w strefie spadkowej i nadchodzące starcie jest szansą zarówno dla Kolejorza, jak i siedlczan, aby wydostać się nad kreskę.

DRUGI WIZYTA WE WRONKACH

Pogoń w tym sezonie zawita do Wronek już po raz drugi. Pierwsza taka okazja miała miejsce w rundzie wstępnej rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Wówczas po dogrywce lepsi okazali się siedlczanie, którzy wygrali 3:2.

LIGOWA HISTORIA

W historii ligowych starć między obiema drużynami na razie lepsza jest Pogoń, która wygrała cztery spośród sześciu meczów. W pozostałych dwóch spotkaniach górą byli poznaniacy. Bilans bramkowy wynosi 12:6 na korzyść Pogonistów.

SĘDZIA ZE SZCZECINA

Sędzią zaległego spotkania będzie Karol Arys. Sędzia ze Szczecina nie prowadził jeszcze w tym sezonie meczu z udziałem Pogoni.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Darek

Najwyższy czas już wyjść ze strefy spadkowej bo to nie jest przyjemna sytuacja zarówno dla pilkarzy jak i dla kibiców idzialaczy oraz dla sponsorów pogoni siedlce dla tego trzeba wziąć się do roboty do jasnej cholery

Zbyszek

Wyjazdowy mecz z bardzo silnym rywalem. Zespół Lecha oparty na wychowankach, którzy za klub pójdą w ogień. Może być ciężko o jakąkolwiek zdobycz. Dlatego remis przyjmę z zadowoleniem. Minimalna porażka też nie będzie zła.

fryc

zbyszek rura ci zardzewiala jedz do bartka T to ci nagwintuje.

Darek

Janie wiem dlaczego tak ublizasz czlowiekowi przecierz on ci nic nie zrobił tylko wyraził swoje zdanie toty walisz zgrubej rury wiec się proszę uspokoić inie uublizac iraz proszę kibicować piłkarzom pogoni siedlce piszę w ten sposób dlatego bo wydajesz nie pochlebbne opinie onim to1 apo 2 zdenerwowales mnie

Kibic

W związku z tym, że najbliższe 3 mecze gramy z dołem tabeli zarząd powinien postawić ultimatum odnośnie zdobytych punktów. Moim zdaniem powinno to być minimum 7, inaczej zrobić to samo co zarząd Wisły zrobił z Brzęczkiem!!!

Darek

Już Pogoń Siedlce wygrała mecz z Wisłą Puławy 2do1 przekroczyła wtabeli z16 na13 miejsce

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f