Quo vadis? (fotogaleria)

Pogoń Siedlce po przegranej 1:2 z Siarką Tarnobrzeg wróciła do strefy spadkowej. Dokąd zmierzają biało-niebiescy?

W pierwszej połowie obie drużyny nie stworzyły wielu sytuacji bramkowych. W 16 minucie niecelny strzał na bramkę Pogoni oddał Słowak Lukáš Hrnčiar. W 29 celnie uderzył Nikodem Fiedosewicz, jednak jego uderzenie pewnie obronił bramkarz Wojciech Muzyk, były piłkarz Legii Warszawa i mistrz Polski z sezonu 2019-20. Kilka chwil później natomiast świetną interwencję zaliczył Maciej Kikolski. Rezultat bezbramkowy utrzymał się do 43 minuty, kiedy Dawid Bałdyga pokonał golkipera Pogoni po zgraniu Kamila Adamka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla Siarki Tarnobrzeg.

Na początku drugiej połowy spotkania zawodnicy drużyny gości oddali dwa strzały niecelne. W 55 minucie groźne uderzenie z rzutu wolnego oddał Damian Szuprytowski. Jego strzał został obroniony przez Muzyka, a później niecelnie dobity przez Cezarego Demianiuka. Goście podwyższyli prowadzenie w 77 minucie meczu, gdy po stracie piłki na własnej połowie akcję gości skutecznie wykończył Hiszpan Iván Agudo. Nadzieja na remis dla Pogonistów została przywrócona w 81 minucie. Wtedy sfaulowany przez Piotra Cichockiego w polu karnym został Ernest Dzięcioł. Rzut karny wykonywał sam poszkodowany, jednak jego uderzenie obronił Muzyk i dopiero dobitka Demianiuka dała biało-niebieskim pierwszą bramkę w tym meczu. W 85 minucie dobry strzał obronił Kikolski. W ostatnich minutach gospodarzom nie udało się doprowadzić do wyrównania i w ten sposób Pogoniści w słabym stylu zanotowali kolejną porażkę w bieżących rozgrywkach, przez co wrócili do strefy spadkowej.

20 października Pogoń sprawdzi swoją formę na tle I-ligowego Chrobrego Głogów. Mecz 1/16 finału Pucharu Polski o 14:30. Trzy dni później siedlczanie zagrają o sześć punktów z Radunią Stężyca (23 października o 14:00).

15.10.22, 15:00 – Siedlce (stadion ROSRRiT)

eWinner II liga: Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:1)

Bramki: Cezary Demianiuk 81 – Dawid Bałdyga 43, Iván Agudo 77

W 81 minucie Ernest Dzięcioł nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Muzyk obronił).

Pogoń: 1. Maciej Kikolski – 98. Maciej Kołoczek (89, 16. Jakub Sinior), 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 23. Nikodem Fiedosewicz – 7. Damian Szuprytowski (73, 99. Bartosz Wicenciak), 6. Mateusz Piotrowski (62, 8. Kamil Włodyka), 31. Ernest Dzięcioł, 20. Cezary Bujalski – 56. Cezary Demianiuk

Siarka: 33. Wojciech Muzyk – 16. Wojciech Bieniarz (75, 22. Filip Krempa), 37. Michał Bierzało, 11. Marcin Stefanik – 18. Piotr Cichocki, 25. Szymon Kaliniec (90, 14. Pawło Czmełenko), 10. Lukáš Hrnčiar (75, 6. Marcel Tyl), 9. Dawid Bałdyga (61, 3. Cezary Stańczyk), 7. Ołeksandr Jacenko (61, 8. Iván Agudo), 20. Bartosz Sulkowski – 28. Kamil Adamek

Żółte kartki: Tomasz Lewandowski 7, 69, Cezary Bujalski 45+1, Cezary Demianiuk 45+1, Nikodem Fiedosewicz 76, Bartosz Wicenciak 90+3, Kamil Włodyka 90+6 – Marcin Stefanik 86, Michał Bierzało 86, Bartosz Sulkowski 90+6

Czerwona kartka: Tomasz Lewandowski 69 (Pogoń, za dwie żółte)

34 odpowiedzi

1. Wiem że jesteś zdenerwowan jA też nie jestem zadowolony ale trudno czasami trzeba przyjąć to na klatę żyć dalej

1. Nie mówił bym tak natwolm miejscu boto znaczyło by że niedaje się szans na rozwój pilkarzy w 2lidze ciągle psioczy się na nasze siedleckie drużyny atak nie można bo odbiera sie szanse na rozwój pilkarzy w 2lidze

1. III wita. niestety ale jak się gra sto podań zamiast do przodu to do swojego bramkarza to finał łatwy do przewidzenia.

1. Do k … nędzy czy Zarząd ślepy i nie widzi jak gra Pogoń i jakie są wyniki ?
      Guzek nic piłkarzy nie nauczył i już nie nauczy.
      CZAS NA ZMIANĘ TRENERA .
      Czy Zarządowi zależy na spadku aby były mniejsze koszty działalności klubu, skoro nie reaguje na wyniki i poziom gry
      Pogoń to także My KIBICE..

1. Noto co pradzisz każdy kto zasiada w zarządzie manas nie tylko wdupie ale i wnosie dlatego nie przejmuj się zarządem bo on potrafi robić różne figle inic nato nieporadzimy także nie przejmuj się zarządem bo on nie działa na naszą korzyść tylko na swój sposób który nam przeszkadza

2. Szczerze mówiąc mnie też denerwuje takie zagranie bo rzeczywiście nie osiągniemy nic wten sposób otu masz rację ponieważ tonic nie daje jeszcze można wten sposób strzelić gola samobpjczego

2. Ja nie wiem na co Zarząd czeka.Zespól juz prawie szoruje dno, poziom KATASTROFA, chyba w żadnym meczu nie byliśmy stroną dyktująca warunki…Zespół musi do diabła dostać jakiś impuls w postaci nowego trenera!

1. Nie onmusi bardziej wierzyć wsiebie i mieć nadzieję wto że bedzie lepiej nasz zespół musi mieć pozytywne wsparcie odnas

3. Nie rozumiem Waszych nerwów. Przegraliśmy z silnym przeciwnikiem. Pisałem przed mecze, że remis będzie dobrym wynikiem. Poza tym trener Guzek to właściwy człowiek. Miał dobrego nauczyciela, na którego psioczyliście a który składem porównywalnym do tego w Pogoni bije się teraz o awans do 1 ligi.

1. Najgorszym trenerem dla mnie był dariusz banasik bo przez niego Spadlismy do drugiej ligi dzięki temu on udaje ejsperta wmagazynie gol znuego taki ekspert jak zkoziej dupy trąba która ucuekla do radomiaka radom zpogoni siedlce

4. Jak Pogoń wygląda na boisku każdy widzi. Ja mam tylko jedną prośbe do trenera. „Kończ Pan, wstydu oszczędź”. Jest kilku trenerów ze znanymi nazwiskami, którzy zgłaszają się do klubu chcąc pomóc a Pan niech wróci do pracy do szkoły!

1. Przecierz on chce pracować na2 etaty zarówno dla pilkarzy jak i dla szkoły podstawowej dajcie musie wykazać

5. Guzek już się wypalił to koniec biedronka Lewandowski odstawił cyrk to już powinien skończyć z piłką i kolesiostwo ciekawy jestem czy ten nieudacznik będzie grał w pucharze czas na zmiany

1. Nie rozumiem dlaczego trenera nazywasz nie udacznikiem ajak by ciebie ktoś tak nazywał przyjemnie bytobie było chyba raczejnie tak że uwazaj co mówisz bo to jest bardzo przykre inie eleganckie zachowanie wobec tej osoby ipoprostu ublizasz tej osobie która jest podporą pogonisiedlce

2. Fakt, Lewy się nie popisał ale nazwać go nieudacznikiem oznacza że jesteś bardziej leśnym trolem niż znawcą kopanej. Napisz może kto się popisał wczoraj lub w ostatnich meczach? A może lepiej nie pisz nic.

3. Uprawiasz gostku nasz sport narodowy. Plucie na innych. Ile już masz medali? Gdybyś tak napisał jaki masz pomysł na lepszą grę Pogoni. Ale do tego trzeba mieć odrobinę intelektu.

6. Całokształt klubu to wyniki pierwszego zespołu.Akademia jedna wielka kompromitacja w tym tygodniu wystawieniem w grupie młodzieżowej zawodnika na lewo!! Pogoń Siedlce wielką akademia piłkarska regionu wystawia zawodnika nie uprawnionego( trener dobrze wie że zawodnik nie jest zgłoszony do klubu a mimo wszystko wystawia go do grania !)Robi się afera i teraz trzeba płacić karę .Drużyną seniorów zbudowana przez podstawionego pachołka betoniarza ( widać efekty) .Czepiacie się Guzka ale obiektywnie patrząc tu nie ma kim grać ,kadra zespoły jest prze słaba .Może czas najwyższy spaść i budować coś od podstaw, a nie lansować się na zgliszczach .

1. Jaki pacholek jaki betoniarz co ty piepszysz za glupoty wiesz kim on jest zwyosztalcenia jak niewiesz to nie opowiadaj glupot

1. Darek widać, że pojawiłeś się niedawno na tym portalu i pewnych spraw nie rozumiesz. Może porozmawiaj z kibicami znajacymi temat. Przy okazji zajrzyj czasem do słownika poprawnej polszczyzny.

1. Wspaniale, miejsce Pogoni jest w 3 lidze, dlaczego? Bo nie ma kibiców. Pogon po co w gracie jak wy kibiców nie macie…
            Ps Wisła Płock odjechała nam kibicowskie i nie jest pachołem Legii. Pieknie was legia urządziła z wasza najwieksz kosa Radomiakiem

7. @Darek, kto cię tu trollu wsadził? Kto ci kazał temat rozmydlać? Dziwnym trafem jak się zaczęła bryndza robić nagle się ze swoją niby -dysleksją pojawiłeś.