niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Miła niespodzianka rezerw w Ostrołęce

PSG KPS II Siedlce po ciekawej pięciosetowej batalii wygrał w Ostrołęce z SPS Volley.

Pierwszy set był zacięty do około 20 punktu. Później gospodarze zawiesili się, a siedlczanie to wykorzystali i wygrali do 21. W drugiej partii drużyna z Ostrołęki odpowiedziała wygraną do 22.

Pasjonujący był set numer 3. Przy stanie 18:15 dla PSG KPS II o czas poprosił trener SPS Volley. Po chwili z trenerem jego drużyna doprowadził do remisu, a później odjechała na kilka punktów. W pewnym momencie było nawet 23:19 dla gospodarzy. Siedlczanie zdobyli jednak sześć punktów z rzędu, wyszli na prowadzenie 2:1 i zapewnili sobie wywiezienie co najmniej jednego punktu z Ostrołęk.

Siedlczanie nie zadowolili się tym. Co prawda w czwartym secie SPS Volley wygrał do 19 i doprowadził do tie-breaka, ale w najkrótszym z setów góra była drużyna Pawła Bielińskiego. Popisową partię w piątej partii rozegrał Lech Bieliński. PSG KPS II wygrał 3:2 na arcytrudnym terenie! Brawo!!!

6 listopada rezerwy PSG KPS zagrają na wyjeździe z GKS Jaguar Wolanów.

23.10.22, 17:00 – Ostrołęka

I liga mazowiecka: SPS Volley Ostrołęka – PSG KPS II Siedlce 2:3 (21:25, 25:22, 23:25, 19:25, 10:15)

PSG KPS II: Lech Bieliński, Adrian Gąsior, Łukasz Jastrzębski, Michał Nasiłowski, Piotr Ornoch, Rafał Protasiuk, Michał Rytel, Piotr Truszkowski, Mateusz Ogrodniczuk, Kamil Zbucki (libero)

źródło: własne; foto: PSG KPS Siedlce