KS Halinów zbyt silny dla Ósemki

W meczu 3 kolejki III ligi siatkówki kobiet, KS Halinów pokonał Mrozy VA Ósemkę Siedlce 3:0.

W kolejnym meczu Mazowieckiej Ligi Seniorek, w ramach rozgrywek grupy A – Mrozy VA Ósemka Siedlce wybrała na wyjazdowe starcie z KS Halinów. Gospodynie mające na koncie dwa zwycięstwa chciały pozostać na zwycięskim szlaku i to zamierzenie zostało zrealizowane.

Mrozy VA Ósemka Siedlce wysoko przegrała pierwszego seta. W kolejnych partiach podopieczne Jarosława Plewińskiego poprawiły swoją grę i przegrały seta drugiego i trzeciego nieznacznie. Ostateczne zwycięstwo gospodyń w trzech setach oznaczało, że po pierwszych trzech kolejkach KS Halinów jest liderem rozgrywek, a zespół Mrozy VA Ósemki Siedlce zamyka tabelę, jako jedyna ekipa która nie odniosła w tym sezonie jeszcze smaku zwycięstwa.

W następnym meczu Mrozy VA Ósemka Siedlce zagra w niedzielę 30 października o 16 na hali ZSP nr 3 z AZS Uniwersytet Warszawski.

23.10.22, 18:00 – Halinów

III liga: KS Halinów – Mrozy VA Ósemka Siedlce 3:0 (25:11, 25:22, 25:23)

Ósemka: 6. Daria Nowicka, 10. Gabriela Grytczuk, 12. Judyta Potępska, 15. Ilona Betke, 18. Paulina Krupa, 21. Katarzyna Stokłosa, 8. Weronika Ciupa (libero) oraz 5. Julia Szwed, 14. Joanna Wąsak