Pogoń III podzieliła się punktami z ŁDK II Łosice (fotogaleria)

W meczu 9 kolejki Keeza klasy B, trzecia drużyna MKP Pogoń zremisowała z rezerwami ŁDK Łosice 1:1

W Pogoni III zadebiutował kolejny ze szkoleniowców akademii biało-niebieskich – Paweł Dobrowolski.

Pierwsza połowa meczu zaczęła się od zdecydowanej przewagi trzeciej drużyny Pogoni Siedlce w posiadaniu piłki, jednak pierwszy celny strzał w meczu oddał w 11 minucie piłkarz ŁDK II Filip Izdebski. Autorem największego zagrożenia po stronie Pogoni III był Tomasz Wiewiórka, natomiast ze strony łosiczan zagrażali bramce Ernesta Zbiecia Artur Demianiuk i Bartłomiej Olędzki.

W drugiej części meczu Pogoń III zamknęła przeciwnika na jego połowie, jednak dzięki dobrej postawie łosiczan w defensywie – nic z tego dla gospodarzy nie wynikało. Wszystko co najciekawsze w tym meczu zaczęło się dziać w 86 minucie. Bartłomiej Olędzki dograł ze skrzydła do środka, Mateusz Chmielnicki przepuścił piłkę do wprowadzonego przed kilkoma minutami Bartosza Lewczuka, a ten otworzył wynik w tym spotkaniu. Rozwścieczona Pogoń III ruszyła do ataku i szybko wyrównała. Hubert Wrzosek znalazł Pawła Szeląga, a ten pewnym uderzeniem dał wyrównanie dla siedlczan. Czerwona kartka Chmielnickiego nie miała wpływu na obraz gry w końcówce i ostatecznie drużyny z Siedlec i Łosic podzieliły się punktami.

W następnej kolejce Keeza klasy B Pogoń III Siedlce zagra na swoim obiekcie z Wichrem II Sadowne. To spotkanie zaplanowane jest na niedzielę 30 października o 11:30.

24.10.22, 19:30 – Siedlce

Keeza klasa B: Pogoń III Siedlce – ŁDK II Łosice 1:1 (0:0)

Bramki: Paweł Szeląg 88 – Bartosz Lewczuk 86

Pogoń III: 1. Ernest Zbieć – 4. Bartosz Komorowski (45, 7. Kuba Kania), 5. Bartosz Mlonek, 6. Gabriel Orzełowski –  10. Paweł Dobrowolski (75, 14. Łukasz Czarnocki), 99. Tomasz Wiewiórka, 31. Tomasz Borkowski, 8. Jakub Malinowski (76, 15. Filip Kos), 25. Jakub Dmowski (79, 55. Konrad Łęczycki), 18. Hubert Wrzosek – 9. Paweł Szeląg

ŁDK II: 1. Mateusz Sergiej – 5. Jakub Wojtczuk, 13. Miłosz Flis, 2. Kacper Izdebski, (72, 15. Mikołaj Kasjaniuk), 12. Daniel Żek – 9. Bartłomiej Olędzki, 7. Filip Izdebski, 14. Artur Demianiuk (83, 6. Bartosz Lewczuk), , 19. Mateusz Chmielnicki, 16. Adrian Chraniuk (69, 17. Mateusz Garwoliński) – 8. Paweł Niciporuk

Żółte kartki: Paweł Szeląg 75, Tomasz Borkowski 90+3 – Mateusz Chmielnicki 69, 90+4, Paweł Niciporuk 87

Czerwona kartka: Mateusz Chmielnicki 90+4 (ŁDK II, za dwie żółte)

Sędzia: Grzegorz Męczyński (Siedlce)