niedziela, 23 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [21-23 października]

Za nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami na mazowieckich boiskach. Co się działo?


22 października

KS CK Troszyn – Escola Varsovia 7:0 (4:0)
Bramki:
Jakub Tyska 11, 13, Kamil Majkowski 19, 43, Artur Bajor 51, Kacper Matusiak 61, Edgardo Ruiz 89

KS Raszyn – Marcovia Marki 1:1 (0:0)
Bramki:
Marek Ziętara 89 – Sebastian Szerszeń 68

MKS Piaseczno – Mazur Karczew 2:1 (1:0)
Bramki:
Sebastian Folwarski 4, Adam Jaszczak 84 – Hubert Wierucki 70 (s)

Mszczonowianka Mszczonów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:4 (0:1)
Bramki: Michał Bondara 16 (k), Pawło Ksionz 49, Jakub Zatorski 82, Wojciech Trochim 90+3

Oskar Przysucha – Hutnik Warszawa 1:3 (0:2)
Bramki:
Patryk Czarnota 58 – Patryk Piasecki 27, 28, Kamil Waćkowski 63

Świt Staroźreby – MKS Przasnysz 4:2 (1:1)
Bramki:
Patryk Szczepański 45, Gabriel Wiącek 58, Przemysław Kowalczyk 72, 90+2 – Marcin Bartosiewicz 9, Tomasz Kamiński 86

Victoria Sulejówek – Ząbkovia Ząbki 1:1 (1:1)
Bramki:
Julian Świątek 2 – Bartosz Wiśniewski 10

Wilga Garwolin – Orzeł Baniocha 2:0 (0:0)
Bramki:
Przemysław Alot 79, Grzegorz Piesio 90+ (k)

23 października

Wisła II Płock – Narew Ostrołęka 1:0 (1:0)
Bramka:
Tomasz Walczak 40


21 października

Milan Milanówek – LKS Promna 1:1 (0:0)
Bramki:
Maciej Oleszczuk 68 – Kajetan Szymański 85

22 października

GKS Jedlińsk – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0 (1:0)
Bramki:
Michał Rdzanek 44, Filip Lech 80, Filip Wojciechowski 82

KS Teresin – Żyrardowianka Żyrardów 3:0 (1:0)
Bramki:
Michał Nowakowski 33, 76, Kamil Kacprzak 71

Płomień Dębe Wielkie – Energia Kozienice 1:7 (0:3)
Bramki: Dawid Brzeziński 48 – Bartłomiej Książek 25, Piotr Czerwiński 30, Mateusz Midziołek 38, Michał Kucharczyk 47, Eugeniusz Kołodziejczyk 69, Filip Maciąg 80, 87

Tygrys Huta Mińska – Józefovia Józefów 2:2 (0:1)
Bramki:
Serhij Herasymeć 52, Robert Rokicki 83 (s) – Ignacy Ognicha 43, Jan Wojtasik 80

23 października

Naprzód Skórzec – LKS Chlebnia 1:4 (0:2)
Bramki: Jan Mruz 68 – Łukasz Gwardiak 5, 73 (k), Witalij Łeliuch 40, 47

Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:0 (2:0)
Bramki: Paweł Łydkowski 25, Wojciech Kisieliński 36, Filip Grochala 49, Marcel Grochowski 54, Wiktor Koczkodaj 62

Pauza: Podlasie Sokołów Podlaski


22 października

Kolektyw Oleśnica – Hutnik Huta Czechy 1:2 (0:0)
Bramki:
Dominik Szostek 59 – Kamil Świderski 65, Łukasz Ściborowski 84 (k)

Wilga Miastków Kościelny – Czarni Węgrów 6:4 (1:3)
Bramki:
Piotr Domański 20, 69, 85, 90+4, Przemysław Kajka 57, Jakub Górski 65 – Dawid Sałasiński 17, 26, 48, Kamil Panufnik 79

23 października

Fenix Siennica – Watra Mrozy 1:2 (0:0)
Bramki: Dawid Matak 60 – Piotr Kowalczyk 56, Adrian Czajka 69

Jastrząb Żeliszew – ŁDK Łosice 1:6 (0:5)
Bramki: Radosław Szeląg 64 (k) – Cezary Chraszcz 27, Łukasz Naumiuk 30, 34, 36, Maciej Szpura 41, 82

Kosovia Kosów Lacki – Zryw Sobolew 1:1 (0:1)
Bramki:
Witalij Burko 76 (k) – Michał Wiśnioch 41

Sęp Żelechów –  MKS Małkinia 4:0 (1:0)
Bramki:
Jakub Gałkowski 45, 83, Damian Grzyb 74, Albert Bożek 86

ULKS Gołąbek – Wektra Zbuczyn 2:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Michalak 58, Damian Rytel 65

Pauza: Orzeł Unin


22 października

GKS Dobre – Rywal Ruchna 2:2 (0:0)
Bramki:
Jakub Rokicki 53, Tomasz Dębski 90+4 (s) – Marcin Domański 79, Maciej Mieszało 63

Miedzanka Miedzna – Jutrzenka Cegłów 5:2 (3:2)
Bramki:
Karol Rozbicki 13, 35, Wiktor Kosiorek 30, Dawid Pasik 85, Krzysztof Giziński 90+3 – Michał Branicki 5, Mateusz Szczepański 24 (k)

Podlasie II Sokołów Podlaski – LKS Ostrówek 7:2 (3:1)
Bramki:
Kacper Retko 33, Aleksander Jezierski 37, 44, 54, Jakub Kozaczuk 47, 49, Filip Andryszczyk 71 (k) – Mariusz Kopacz 21, 80

23 października

Grodzisk Krzymosze – Tęcza Stanisławów 2:4 (1:1)
Bramki: Hubert Wysokiński 6, Bartosz Michalak 90+ – Ernest Ludwiniak 3, Patryk Wieczorek 55, Kacper Napora 61, Adrian Pazura 63

Victoria Kałuszyn – Płomień II Dębe Wielkie 3:1 (1:0)
Bramka:
Paweł Walkowski 42, Bartosz Witan 68, Tomasz Osiński 87 – Jarosław Siporski 85

Wicher Sadowne – Tajfun Jartypory 4:2 (2:1)
Bramki: Adrian Rydzewski 11, Dawid Bełczyński 21 (k), Maciej Szymanik 59, Krystian Mianowicz 83 – Rafał Piasecki 19, Daniel Pazio 62

Pauza: Promnik Gończyce


22 października

Zorza Sterdyń – Amazonka Wiśniew 2:0 (0:0)
Bramki:
Adam Rybka 48, Bartłomiej Góral 64

23 października

Niwa Tęczki – Santoryn Nowinki 0:4 (0:2)
Bramki:
Damian Zaręba 6, 29, Mateusz Balcerak 55, Sebastian Więch 59

Olimpia Latowicz – Armia Żelków 2:3 (1:2)
Bramki:
Przemysław Matysiak 12, Bartłomiej Zawadka 60 – Piotr Niegowski 29, Krzysztof Karasiński 40, Marcin Izdebski 90+4

Pogoń III Siedlce – ŁDK II Łosice 1:1 (0:0)
Bramki: Paweł Szeląg 88 – Bartosz Lewczuk 86

Wicher II Sadowne – LUKS Rzakta 1:6 (0:4)
Bramki:
Jakub Kowalczyk 84 – Rafał Grabowski 4, 44, Bartłomiej Wieczorek 34, 42, Daniel Grabowski 79, Krystian Fijałek 86

Pauza: Błękitni Stoczek

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;