piątek, 3 lutego 2023r.

Rolkowisko w klimacie Halloween

30 października na terenie Parku Handlowego ARCHE odbędzie się po raz drugi Rolkowisko w klimacie Halloween.

Od godziny 15 w strrrrraaaasznie miłej atmosferze, rozgrzewać nas będą instruktorzy jazdy na rolkach i deskorolce. Jeśli nie macie swojej deskorolki to nic straconego. Cool Skate School udostępni je na czas Halloweenowej zabawy. Obowiązkowo uczestnicy chcący skorzystać z tej atrakcji muszą mieć swoje kaski!

Gospodarze Cafe Fryderyk przygotowują wyjątkowe DYNIOWE MENU. Już pracują nad recepturą na potwornie pyszne ciasta, strasznie dobrą kawę oraz upiornie rozgrzewającą herbatę.

Pracownicy Fundacji Leny Grochowskiej zapraszają na warsztaty krawieckie, ceramiczne i malarskie w Cafe Fryderyk na pierwszym piętrze. Dzieci pod okiem instruktora, Małgosi Rek, wykonają akwarelowe małe dzieła sztuki w duchu Halloween. Prace od ręki zostaną oprawione w papierowe ramki 3D.

Najmłodsi będą mogli wyszywać, dekorować i wycinać materiałowe ozdoby nawiązujące do jesieni i święta Halloween. Każdy będzie mógł wykonać własny gliniany lampion w kształcie dyni. Jest również możliwość pozostawienia swojej pracy do wypalenia w piecu i tym samym utrwalenia jej na znacznie dłużej.

Każdy będzie mógł wykonać dekoracje w postaci lampionu z dyni, który stworzy szczególny nastrój w domu.

Halloween to „szczególne święto” dla dzieci. Każdy maluch lubi się przebierać. Chłopcy w piratów, żołnierzy, superbohaterów. Dziewczynki wolą stroje księżniczek, czarownic i wróżek. Oczywiście wśród przebierańców nie może zabraknąć duchów W dzisiejszych czasach mamy tak dużo możliwości dopasowania maluchom kostiumów, że dzieci mogą zmienić się zupełnie nie do poznania. Podczas niedzielnego popołudnia odbędzie się konkurs na najlepszy strój. Liczy się pomysłowość i tematyczny związek z Halloween. Nagrody ufundowała ARCHE Księgarnia.

Na zakończenie wieczoru na scenie Cafe Fryderyk wystąpią Goście specjalni. Do zabawy porwie nas Kapela Zbucka! Zespół wykonujący muzykę country, rockową, folkową i bluesową. Organizatorzy: Cafe Fryderyk, Fundacja Leny Grochowskiej, Grupa ARCHE.

Program

15:00 – ROLKOWISKO. Nauka jazdy na rolkach i deskorolce.
Animacje, warsztaty, makijaż na Halloween dla dzieci i dorosłych.
16:00 – DYNIA NA WARSZTACIE – wycinanie lampionów z dyń
17:30 – KONKURS na najlepsze przebranie
18:00 – KONCERT Kapela Zbucka!

WSTĘP WOLNY

Park Handlowy Arche, Cafe Fryderyk, ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce

 

źródło i foto: organizatorzy

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze że powstaje rolkowisko przynajmniej ludzie jeżdżący na rolkach będą mieli na czym jeździć i Beda wswoim zywiole

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;