czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Na półmetek z nowym trenerem

W spotkaniu 17 kolejki eWinner II ligi Pogoń Siedlce w sobotę o godzinie 14:00 zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg.

TRENERSKI DEBIUT

Po ostatniej porażce w Stężycy w Pogoni nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Miejsce Damiana Guzka zajął Marek Saganowski. Sobotnie spotkanie z Kotwicą będzie więc debiutem nowego szkoleniowca siedlczan. Przed trenerem Saganowski wymagające zadania, gdyż Pogoń obecnie znajduje się w strefie spadkowej i ma problemy z regularnym punktowanie.

WIZYTA LIDERA

Dodatkową trudnością dla Pogonistów będzie to, że w sobotę zmierzą się oni z doskonale grającym w tym sezonie liderem rozgrywek Kotwicą Kołobrzeg. Ponadto starcie z beniaminkiem będzie półmetkiem sezonu, gdyż jest to już 17 kolejka w sezonie 2022-23.

HISTORYCZNY POJEDYNEK

W dotychczasowej historii Pogoń jeszcze nigdy nie mierzyła się z Kotwicą w rozgrywkach ligowych.

SĘDZIA Z BIAŁEJ PODLASKIEJ

Sobotnie spotkanie poprowadzi Konrad Gąsiorowski. Arbiter z Białej Podlaskiej w tym sezonie sędziował jeden mecz z udziałem Pogoni. Wówczas siedlczanie w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski ograli Chojniczankę Chojnice 3:1.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

  1. Ciężki sprawdzian przed naszymi zawodnikami. Mecz z liderem rozgrywek każe przypuszczać, że remis i wywalczony jeden punkt będzie ogromnym sukcesem dla podopiecznych trenera Saganowskiego. Nie możemy jednak poddać się bez walki. Ten punkt może być później na wagę utrzymania lub nawet baraży!

        1. A radzyn pogonił wasze FC z Białej nie wspominając o Stalowej…no gdzie Wy biliście..żeby nie białe kaski to by was Polonia z młyna wygnała… przydupasy Legii
          Ps. Fajny ten Radomiak taki nie za mocny…:))

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;