piątek, 3 lutego 2023r.

Niepowtarzalne rolkowisko (fotogaleria)

30 października odbyło się niepowtarzalne rolkowisko. Na terenie Parku Handlowego Arche przy ulicy Brzeskiej w Siedlcach spotkali się wielbiciele rolek, fani deskorolek oraz miłośnicy dobrej halloweenowej zabawy.

Rozgrzewka, nauka jazdy na deskorolce, pokazy trików to wszystko dzięki Cool Skate School. W Cafe Fryderyk, kawiarni współtworzonej przez osoby z niepełnosprawnościami czekało mnóstwo atrakcji. Uczestnicy mogli zrobić swój lampion z dyni oraz udekorować ciasteczka piernikowe. Na bezpłatnych warsztatach natomiast powstawały m.in. gliniane miseczki, czyli dekoracje do każdego domu.

Pracownicy Fundacji Leny Grochowskiej pokazali jak w łatwy sposób można wyszywać, dekorować i wycinać materiałowe ozdoby nawiązujące do jesieni i święta halloween. Dzieci bawiły się również w malarzy. Farby akwarelowe są przejrzyste i dlatego warstwy koloru nałożonego wcześniej wpływają na kolor nałożony później. Dzięki temu powstały wspaniałe obrazki, które od razu zostały oprawione w ramki 3D.

Ogromna ilość dzieci wzięła udział w konkursie na najlepszy strój. Liczyła się pomysłowość i tematyczny związek z halloween. Nagrody ufundowała ARCHE Księgarnia.

Po licznych atrakcjach dla dzieci przyszedł czas na dorosłych. Kapela Zbucka umiliła wieczór skocznymi melodiami porywającymi do tańca. I choć do tańca rwały się przede wszystkim dzieci to każdy dorosły podrygiwał w rytm muzyki za stolikami w Cafe Fryderyk. W powietrzu unosiła radosna atmosfera oraz zapach świeżo palonej kawy.

Organizatorami tego straaaasznie miłego popołudnia była Fundacja Leny Grochowskiej, Cafe Fryderyk oraz Grupa Arche.

 

źródło: organizatorzy; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze że powstaje coś nowego tak trzymać

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;