piątek, 3 lutego 2023r.

Kolejne czyste konto, premierowy triumf i liczba wykorzystanych zawodników. Echa po meczu z Zagłębiem II

Pogoń Siedlce w starciu z rezerwami Zagłębia Lubin odniosła upragnione zwycięstwo. Jakie są echa tego pojedynku?

PREMIEROWY TRIUMF

Sobotnie spotkanie z Zagłębiem II było drugim, w którym Pogoń poprowadził Marek Saganowski. Siedlczanie odnieśli w nim upragniony triumf po raz pierwszy pod wodzą nowego szkoleniowca. Dzięki temu biało-niebiescy odbili się od dna drugoligowej stawki, jednak ich sytuacja wciąż jest niezwykle trudna.

KOLEJNE CZYSTE KONTO

Warty odnotowania jest fakt, że Pogoń w drugim meczu pod wodzą nowego szkoleniowca zachowała drugie czyste konto. Na pewno jest to na razie jeden z większych pozytywów w siedleckim zespole, a w starciu z rezerwami Zagłębia bardzo dobrą partię rozegrał Maciej Kikolski.

LICZBA WYKORZYSTANYCH ZAWODNIKÓW

W sobotnim pojedynku doszło do pojedynku drużyn, które mają najmniejszą i największą liczbę wykorzystanych zawodników. W rezerwach Zagłębia wystąpiło w tym sezonie aż 39 różnych piłkarzy, natomiast w Pogoni Marcel Grochowski był w sobotę 21 wykorzystanym zawodnikiem.

 

źródło: własne; foto: Rafał Wysocki

DODAJ KOMENTARZ

9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Cieszy wygrana i 3 punkty, ale zastanawia mnie dlaczego po drugim meczu z kolei redakcja nie umieszcza konferencji pomeczowej?!

Szczerze mówiąc nie wiem moze ztego zrezygnowali

Przecież @Kibic nie pisze do ciebie, to po co się odzywasz?

Odezwałem się bomiale chęć odpowiedzieć ja wiem że nie było informacjii że to domnie ale nie było zadnego oznaczenia do kogo pisze kibic więc zwlasnych chęci ofpowiedzialem

Aty na drugi raz oznacz dp kogo piszesz bo ya7 ma do mnie peetensje że się odzywam

Chłopie weź się ogarnij i czytaj ze zrozumieniem!!! Chyba napisałem dlaczego redakcja nie umieszcza konferencji na stronie?! Ty raczej do redakcji się nie zaliczasz?!

No nie to prawda ale podiolem się pruby odpowiedzenia na twoje pytanie

Ortografia chłopie. Do szkoły chodziłeś? Piszesz najwięcej, ale z językiem polskim ma to niewiele wspólnego. Nie wstyd Tobie? Ja zabiłbym się własną pięścią z taką pisownią.

Tak do szkoly chodzilem jesli zrobilem jakiś błąd to przepraszam

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;