W regionie: Efektowne zwycięstwo Naprzodu (fotogaleria)

W przedostatnim domowym meczu w 2022 roku Naprzód Skórzec rozgromił Żyrardowiankę Żyrardów.

Podopieczni Kamila Gołosia czekali na domowe zwycięstwo od 11 września. I się doczekali. Od początku spotkania widoczna była wyższość Naprzodu. O udokumentowanie przewagi zadbali Damian Chłopek i Karol Chojecki. Żyrka niespodziewanie odpowiedziała w 33 minucie za sprawą Jakuba Sokołowskiego. Do końca pierwszej połowy mecz był nerwowy.

Dublet Chojeckiego na początku drugiej połowy uspokoił sytuację. Dodatkowo między 63 a 68 minutą Naprzód trafił trzykrotnie i zapewnił sobie efektowną wygraną 6:1.

11 listopada o 13:00 Naprzód zagra na wyjeździe z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

06.11.22, 13:30 – Skórzec

Decathlon V liga: Naprzód Skórzec – Żyrardowianka Żyrardów 6:1 (2:1)

Bramki: Damian Chłopek 19, Karol Chojecki 28, 49, Igor Łęczycki 63, Sebastian Krasuski 66, Aleksander Woźnica 68 – Jakub Sokołowski 33

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 23. Igor Łęczycki, 19. Damian Chłopek, 3. Aleksander Woźnica, 16. Kacper Pawlik (77, 2. Kacper Końca) – 14. Karol Chojecki (72, 17. Karol Grochowski), 6. Patryk Sierociuk (73, 22. Mychajło Buczaćkyj), 15. Paweł Marchel (46, 13. Kacper Skwierczyński), 9. Marcel Kołodziejczuk, 7. Sebastian Krasuski – 11. Michał Mruz

Żółte kartki dla Naprzodu: Aleksander Woźnica 35, Marcel Kołodziejczuk 56

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)