Przegrana Basketu w Wołominie

UKS Basket Siedlce przegrał 47:57 z niepokonanym liderem – SPEED sportem Wołomin.

Mecz na szczycie grupy B zakończył się niskim wynikiem. Ani SPEED sport, ani Basket w żadnej z kwart nie dobił do 20 punktów. Najgorsza pod względem skuteczności była druga ćwiartka – zakończona rezultatem 9:8. Do przerwy siedlczanie przegrywali 23:24.

W trzeciej kwarcie koszykarze z Wołomina wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, której skutecznie pilnowali do końca meczu. SPEED sport wygrał 57:47.

20 listopada o 13:00 Basket podejmie RKS Bór Regut.

13.11.22, 18:00 – Wołomin

III liga: SPEED sport Wołomin – UKS Basket Siedlce 57:47 (16:14, 8:9, 19:11, 14:13)

Basket: 5. Sławomir Wasilewski 13, 9. Tomasz Gustołek 11, 10. Tomasz Wróbel 7, 12. Mateusz Bal 6, 13. Aleksander Kielak 5, 14. Krzysztof Kania 4, 8. Kamil Kalicki, 4. Błażej Grochowski