Rezerwy PSG KPS silniejsze od Herkulesa

PSG KPS II Siedlce wygrał 3:1 z UKS Herkules Sulejówek.

Drużyna Pawła Bielińskiego nie zbacza ze zwycięskiego kursu. Po dwóch setach było 1:1. Kolejne partie przebiegły pod dyktando siedlczan. W trzecim i czwartym secie Herkules uzbierał tylko 30 punktów. PSG KPS II wygrał 3:1 w Sulejówku.

20 listopada o 17:00 PSG KPS II zagra na wyjeździe z RAS6 Szydłowiec.

13.11.22, 18:00 – Sulejówek

I liga mazowiecka: UKS Herkules Sulejówek – PSG KPS II Siedlce 1:3 (20:25, 25:20, 17:25, 13:25)

PSG KPS II: 4. Kamil Kryszczuk, 5. Lech Bieliński, 5. Piotr Truszkowski, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 16. Adrian Gąsior, 17. Michał Nasiłowski, 19. Sebastian Soszyński (libero), 21. Michał Rytel, 77. Łukasz Jastrzębsi, 96. Jakub Gorzkowski