Urwały seta faworytkom

W pierwszym meczu rundy rewanżowej siedleckie siatkarki przegrały 1:3 z UKS Komandos Warszawa.

Ósemka nie była faworytem meczu z Komandosem, ale była bliska ugrania co najmniej punktu. Po pierwszym wysoko przegranym secie podopieczne Jarosława Plewińskiego wzięły się w garść. Dzięki wygranej do 20 zrobiło się 1:1. Trzecia partia ponownie padła łupem gospodyń. Czwarty set był najbardziej zacięty, ale ostatecznie zakończył się po myśli warszawianek.

27 listopada o 18:30 Ósemka zagra na wyjeździe z SPS Konstancin-Jeziorna.

18.11.22, 20:00 – Warszawa

I liga mazowiecka: UKS Komandos Warszawa – UKS Ósemka Siedlce 3:1 (25:12, 20:25, 25:16, 25:23)

Ósemka: Ilona Betke, Weronika Ciupa (libero), Gabriela Grytczuk, Paulina Krupa, Agnieszka Krzymowska, Daria Nowicka, Judyta Potępska, Katarzyna Stokłosa, Julia Szwed, Joanna Wąsak