Porażka na koniec jesieni (fotogaleria)

Porażka na koniec jesieni

Rezerwy Pogoni w spotkaniu kończącym rundę jesienną Decathlon V ligi uległy na własnym boisku Płomieniowi Dębe Wielkie 0:1.

Czterech zawodników z szerokiej kadry II-ligowca wzmocniło rezerwy w meczu z Płomieniem.

Już w 10 minucie Płomień objął prowadzenie. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Kacper Smoderek dając prowadzenie swojej drużynie. W 18 minucie mogło być 2:0, ale Daniel Matwiejczyk trafił w słupek, a dobitka Smoderka obiła poprzeczkę. Później mecz kontrolowali przyjezdni, nie dając Pogonistom szans na akcje ofensywne. Dopiero w końcówce połowy przed szansą na wyrównanie stanęli Patryk RojekMarcel Grochowski i Adam Lewkowski. Za każdym razem na drodze stanął bramkarz Łukasz Kapusta.

Po zmianie stron siedlczanie walczyli o zmianę rezultatu. Kilkakrotnie okazje zmarnował Grochowski, a także na bramkę Płomienia uderzali: Wojciech Kisieliński i Rojek. Niestety, rezultat do końca spotkania nie uległ zmianie.

Mecz z Płomieniem był ostatnim w tym roku. Runda wiosenna w Decathlon V lidze rozpocznie się w weekend 18-19 marca meczem Pogoń II – Tygrys Huta Mińska.

20.11.22, 12:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Decathlon V liga: Pogoń II Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 0:1 (0:1)

Bramka: Kacper Smoderek 10

Pogoń II: 1. Ernest Zbieć – 88. Wiktor Koczkodaj, 55. Adrian Wrzosek, 15. Adam Lewkowski, 18. Szymon Mucha – 23. Krystian Gryglak (56, 20. Wojciech Kisieliński), 4. Kacper Mitrzak (46, 11. Kacper Stankiewicz), 21. Adam Chojecki, 7. Patryk Rojek, 31. Piotr Krasnodębski (46, 22. Tomasz Wiewiórka) – 9. Marcel Grochowski

Płomień: 1. Łukasz Kapusta – 21. Damian Bąk, 16. Marcin Świstak, 5. Jurij Hołcow, 12. Przemysław Socik – 10. Daniel Matwiejczyk, 14. Dawid Brzeziński, 6. Patryk Nawrocki, 9. Karol Jaszczołt (76, 24. Mirosław Koszyk), 17. Bartłomiej Bogusz (59, 99. Maksymilian Serokin) – 11. Kacper Smoderek

Żółte kartki: Kacper Stankiewicz 66, Ernest Zbieć 70, Szymon Mucha 73, Adrian Wrzosek 90+5 – Karol Jaszczołt 70, Damian Bąk 90+1. Mirosław Koszyk 90+5, Kacper Smoderek 90+6

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)