Piątek pod znakiem ciężarów w WLKS (fotogaleria)

25 listopada w siedzibie WLKS Siedlce-Nowe Iganie odbyły się: Wojewódzki Turniej Wielobojowy oraz finał Mazowieckiej Ligi Juniorów i Juniorek.

W turnieju wielobojowym z ciężarami zmagali się najmłodsi. W kategorii chłopców do 10 lat wygrał Piotr Lipka (LMPKPC Sokołów Podlaski), zaś w grupie do 13 lat pierwsze miejsce zajął Kacper Mróz (Atleta Ostrołęka). Z kolei w zmaganiach dziewczyn do 10 lat najlepsze okazały się ex aequo Pola Larenta (Atleta Ostrołęka) i Gabriela Dołęga (WLKS). W kategorii do lat 13 wygrała Patrycja Urban (WLKS).

WYNIKI

Juniorki siedleckiego klubu dopisały 612,4 pkt do klasyfikacji końcowej Mazowieckiej Ligi Juniorek. WLKS wygrał z dorobkiem 3444,7 pkt. Z kolei juniorzy uzbierali 914,4 pkt. W finalnym zestawieniu najlepsza była Narew Pułtusk (4653,9 pkt), WLKS był czwarty (4034,2 pkt).