Drugie zwycięstwo PSG KPS w tym tygodniu. Beniaminek bez szans

W środę pokonali Olimpię Sulęcin, a teraz Astrę Nową Sól. Podopieczni Mateusza Grabdy w niedzielny wieczór wygrali z beniaminkiem 3:0. MVP spotkania został wybrany Damian Dobosz.

Siedlczanie w sobotę wyruszyli w daleką podróż do Nowej Soli, aby podtrzymać dobrą passę. W środę w zaległym spotkaniu pokonali Olimpię Sulęcin 3:1 i w niedzielę chcieli potwierdzić dobrą dyspozycję. Siatkarze PSG KPS świetnie wywiązali się z roli faworyta. W pierwszym secie nie do zatrzymania był Damian Dobosz, który zgarnął statuetkę MVP. Najwięcej emocji było natomiast w trzeciej partii. W połowie seta siedlczanie prowadzili 13:10, ale gospodarze szybko doprowadzili do remisu i wyrównana walka trwała do stanu 23:23. Najpierw skutecznym atakiem popisał się Przemysław Kupka, a potem decydujący punkt zdobył dla siedlczan Radosław Szczeciński.

27.11.22, 17:00 – Nowa Sól

Tauron I liga: Astra Nowa Sól – PSG KPS Siedlce 0:3 (22:25, 20:25, 23:25)

PSG KPS: 4. Kamil Długosz, 6. Piotr Fenoszyn, 7. Damian Dobosz, 10. Przemysław Kupka, 77. Radosław Szczeciński, 99. Jakub Strulak i 16. Patryk Waloch (libero) oraz 5. Krzysztof Pigłowski, 17. Kacper Wnuk