sobota, 15 czerwca 2024r.

Największa liczba klubów w Polsce

Polski Związek Rugby podsumował sezon jesienny Turniejów Dzieci i Młodzieży.

Aktywność siedleckich klubów została doceniona przez Polski Związek Rugby, który słusznie zauważył, że organizowane przez nie turnieje skupiają największą liczbę klubów.

– Chciałbym serdecznie podziękować tym, których praca widoczna jest dopiero po jakimś czasie, a serce i czas włożony tych ludzi jest nieoceniony. Jednakże chciałbym również przypomnieć o powiązaniu programu „Rugby TAG” wraz z aktywnością klubów, program ten nie spełni swojej funkcji jeżeli nie będziemy rywalizować na dalszym etapie rozwoju zawodnika – stwierdził oficer krajowy Krzysztof Krzewicki.

Związek opublikował ogólnopolskie podsumowanie sezonu. W kategorii młodzik MKS Pogoń Siedlce czwarte miejsce. W rywalizacji żaków Miejski Klub Rugby był ósmy, zaś MKS był jedenasty. Z kolei w kategorii mini-żak równych nie miał sobie MKR. Pogoń była jedenasta.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. No i dobrze niech rugby dalej się rozwija sam jestem kibicem rugby bo zostałem nim przez przypadek

    1. Sluchaj czlowieku zwracana była tobie uwaga dotyczaca mojej osoby chcesz mnie wkoncu zdenerwowac co ja co zrobilem że tak mnie wkurzasz przecoerz nie ztobilem ci nic zostaw mnie wspokoju

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;