Nieudany wypad do Grodziska Mazowieckiego

UKS Basket Siedlce przegrał 63:72 z GKK Grodzisk Mazowiecki.

To druga porażka siedlczan z rzędu. O ile strata punktów z liderem z Wołomina mogła być wkalkulowana, to przegrana z GKK stanowi swego rodzaju niespodziankę. Po trzech kwartach wynik stał na ostrzu noża. W ostatnich 10 minutach to jednak grodziszczanie dominowali na parkiecie i wygrali 72:63.

11 grudnia o 16:00 UKS Basket podejmie KS Mexum Grójec.

03.12.22, 11:30 – Grodzisk Mazowiecki

III liga: GKK Grodzisk Mazowiecki – UKS Basket Siedlce 72:63 (16:23, 20:15, 15:14, 21:11)

Basket: 9. Tomasz Gustołek 23, 5. Sławomir Wasilewski 19, 10. Tomasz Wróbel 14, 13. Aleksander Kielak 3, 4. Błażej Grochowski 2, 14. Krzysztof Kania 2