sobota, 20 kwietnia 2024r.

Drugie zwycięstwo Ósemki z rzędu (fotogaleria)

Podopieczne Jarosława Plewińskiego wygrały 3:2 z UKS Esperanto Warszawa.

Mecz trwał ponad dwie godziny. Siedlczanki zaczęły spotkanie od prowadzenia 6:0. Esperanto przez całą partię gonił wynik, ale go nie dogonił. W drugim secie warszawianki spisały się lepiej i wygrały do 18.

Trzecia partia padła łupem Ósemki. Czwarty set był niezwykle wyrównany, ostatecznie górą były przyjezdne. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędny był tie-break. W piątej partii drużyna Plewińskiego była lepsza i zasłużenie wygrała.

Pomimo wygranej Ósemka zakończyła pierwszy etap na ostatniej, szóstej, pozycji w swojej grupie z dorobkiem sześciu punktów.

13.12.22, 19:30 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

I liga mazowiecka: Mrozy VA Ósemka Siedlce – UKS Esperanto Warszawa 3:2 (25:22, 18:25, 25:21, 23:25, 15:9)

Ósemka: 2. Martyna Wierzbicka, 6. Daria Nowicka, 7. Agnieszka Krzymowska, 12. Judyta Potępska, 18. Paulina Krupa, 21. Katarzyna Stokłosa i 8. Weronika Ciupa (libero) oraz 5. Julia Szwed, 13. Paulina Radziszewska (libero), 14. Joanna Wąsak, 15. Ilona Betke