poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Rugbiści z gminy Siedlce brylowali w stolicy

Współpracujące z MKS Pogoń Siedlce szkoły z Żelkowa-Kolonii i Strzały spisały się na medal w Ogólnopolskim Finale Rugby Tag w Warszawie.

W kategorii IV klas szóste miejsce po zaciętej walce zajęli uczniowie z Żelkowa-Kolonii. Nauczyciel Dariusz Garwoliński miał powody do dumy z postawy swoich podopiecznych.

Skład drużyny z ZO w Żelkowie-Kolonii: Filip Antoszczak, Patrycja Borkowska, Mateusz Frydrychewicz, Antonina Kuźma, Mateusz Łasocha, Kacper Marciniak, Filip Skarus, Bartosz Szwed. Trener: Dariusz Garwoliński.

Jeszcze lepiej poszło uczniom ze Strzały w zmaganiach VI-klasistów. Drużyna trenowana przez Krzysztofa Rusinka wywalczyła trzecie miejsce!

Skład SP w Strzale: Samuel De Valle Montewka, Norbert Gałecki, Piotr Grabarski, Mikołaj Nejman, Kacper Sobieszak, Hanna Szafrańska, Liliana Wakuła, Bartłomiej Wrona. Trener: Krzysztof Rusinek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali za awans i udział w finałowym turnieju okazałe nagrody: torby sportowe, bidony na wodę oraz inne sportowe gadżety ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nagrody wręczał prezes Polskiego Związku Rugby, Dariusz Olszewski.

 

źródło i foto: MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Noto dobrze że rugbiści na zawodach pokazali niezła formę przynaimniej jest się zczego cieszyć

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;