poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Międzypokoleniowa wigilia rugbistów (fotogaleria)

Wigilia rugbistów MKS Pogoń Siedlce i Miejskiego Klubu Rugby odbyła się w Dworze Mościbrody.

Jako pierwsi do świętowania przystąpili młodzi adepci rugby. Towarzyszyli im rodzice, którzy wspierają ich w realizacji pasji. Na najmłodszych czekały nie tylko suto zastawione stoły, ale i prezenty w postaci skarbonek, kalendarzy i słodyczy. Nikt nie opuszczał Dworu Mościbrody z pustymi rękoma.

Po 19:00 rozpoczęła się wigilia seniorów. Uczestniczyli w niej sponsorzy, członkowie zarządu, władze miasta i gminy Siedlce, trenerzy grup młodzieżowych, weterani, sztab szkoleniowy pierwszej drużyny oraz zawodnicy. W części oficjalnej nie brakowało ciepłych słów kierowanych w kierunku osób zarządzających klubem. Radny Robert Chojecki przyznał, że słowa uznania należą się władzom MKS, które sprawiły, że system szkolenia został zamknięty, a owoce tego zostaną zebrane w przyszłości.

Na zakończenie części oficjalnej doszło do miłego zdarzenia. Przedstawicielka firmy Altrad przekazała nową umową na ręce prezesa Jakuba Czaplickiego. Francuska firma od dłuższego czasu wspiera szkolenie młodzieży w klubie i pierwszą drużynę.

Po części oficjalnej i zrobieniu pamiątkowych zdjęć uczestnicy wigilii zasiedli do tradycyjnej kolacji. Przy stołach królowały rozmowy o rugby, zgodnie wyrażano nadzieję, że 2023 rok będzie lepszy od obecnego.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;