niedziela, 23 czerwca 2024r.

Pogoń oraz Fundacja „Nie zapomnij o Nas” pomagają Powstańcom

Pogoń Siedlce włącza się w pomoc weteranom oraz wspiera działania Fundacji „Nie Zapomnij o Nas”.

Fundacja „Nie Zapomnij o Nas” prowadzi szeroko zakrojoną działalność, skupioną na dbaniu o pamięć oraz niesieniu codziennej pomocy weteranom wojennym oraz Powstańcom Warszawskim. Wśród realizowanych przez Fundację projektów, zapewnia Bohaterom codzienną pomoc poprzez projekty opiekuńcze, pielęgnacyjne oraz wsparcie żywnościowe. Fundacja prowadzi także szereg działań skupionych wokół edukacji historycznej i patriotycznej. W swoich działaniach skupia się także na zbiórce środków, pozwalającej na finansowanie rehabilitacji bohaterów.

Pogoń Siedlce jako klub odpowiedzialny społecznie i zaangażowany w projekty dobroczynne, pragnie wesprzeć działania fundacji „Nie Zapomnij o Nas” oraz zachęca do uczestnictwa w akcjach całą swoją społeczność – zawodników oraz kibiców. Klub postanowił zaangażować się w działania projektowe już teraz, bowiem okres zbliżającej się zimy i świąt Bożego Narodzenia, jest szczególnie istotny w kontekście wsparcia osób starszych i potrzebujących.

Dlatego też Pogoń zaprasza kibiców do uczestnictwa w dwóch projektach:

17 grudnia (sobota) – akcja „Choinka dla Powstańca” – wolontariusze rozwożą choinki do Podopiecznych Fundacji. Zachęcamy do udziału, są to piękne spotkania z Powstańcami. Każda ekipa musi mieć własny środek transportu, choinki wolontariusze odbierają z Bielan o dowolnej godzinie i tam dostają adresy 2-3 Powstańców których odwiedzą.

22 grudnia (czwartek) – akcja pakowania i rozwożenia paczek świątecznych – start o godzinie 9 w restauracji na Nowym Świecie, tam pakujemy paczki i później analogicznie do akcji z choinkami ekipy ruszają odwiedzić powstańców.

Osoby chętne do uczestnictwa w projektach, prosimy o kontakt z menadżerem klubu – Grzegorzem Koprukowiakiem tel. 731 000 751 lub bezpośrednio z fundacją – tel. 781 041 999

W okresie poświątecznym, klub wraz z fundacją ogłosi szereg kolejnych projektów dobroczynnych dla powstańców z województwa mazowieckiego i Siedlec.

 

źródło i foto: MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Tobardzo dpbry pomysł iszlachetna myśl idobrze że Pogoń Siedlce mysli otych ludziach

    1. Coś mi sie nie podoba dlaczego ciagle dostaję minusy zaswoje komentarze mam już tego dość tomnie poprostu wkorwia już co to jest do jasnej cholery czy ja jestem workiem treningowym przykro mi ale już tego nie mogę wytrzymać

  2. Mam radę dla na te minusy Darku. Opuść sportsiedlce i zadbaj o zdrowie psychiczne. Odżyjesz 🙂

    1. Jak obyczaj stary każe wedlug naszej polskiej wiary pragnę złożyć wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia niechaj gwiazda betlejemska która świeci wam o zmroku doprowadzi was do szczęścia w nadchodzącym Nowym roku wszystkiego najlepszego zokazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dla was wszystkich przesyła darek zrodzina

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;