czwartek, 9 lutego 2023r.

Superbet – bukmacher z ofertą na mecze Pogoni Siedlce

Rozgrywki II. Ligi, w których występuje Pogoń Siedlce bez wątpienia nie są najważniejszym aspektem dla legalnych bukmacherów w naszym kraju, ale dzisiaj przeanalizujemy, co jest dostępne w Superbet. Na podstawie opinii graczy jest to prawdopodobnie najlepszy operator w Polsce.

Superbet – skąd tak dobre opinie?

Wiele osób zastanawia się, skąd Superbet ma tak dobre opinie wśród graczy. Wracając do przeszłości trzeba wspomnieć o tym, że jest to operator, który działania na terenie naszego kraju rozpoczął od kanału naziemnego. Punkty stacjonarne tego bukmachera nie były jednak tak popularne jak konkurencyjne opcje od Fortuny, czy też STS. Rumuński operator w pewnym momencie zdecydował się na zmianę swojej strategii i wszedł w kanał online. Taka decyzja zarządu okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ od tego momentu Superbet należy do grona najlepszych bukmacherów w naszym kraju.

Superbet ma znakomitą ofertę powitalną, jeśli chodzi o pozyskanie nowych graczy. Składa się ona z 3 promocji, które w opinii typerów są najważniejszymi na start. Otrzymasz tam między innymi tydzień grania bez ryzyka, darmowy zakład, a także bonus od wpłaty. Tak naprawdę ciężko powiedzieć, czego gracze mogliby oczekiwać więcej od oferty powitalnej. Jeśli chodzi o wysokość konkretnych bonusów, to również w tym przypadku Superbet należy do rynkowej czołówki. Dodatkowo u tego operatora dostępne są również specjalne boosty kursowe na konkretne spotkania i wydarzenia.

Superbet nie zapomina jednak również o stałych klientach. Aktualnie jest to bukmacher, który prawdopodobnie może się pochwalić najwyższą retencją, co oznacza, że najwięcej klientów zostaje tam na dłużej, niż kilka zakładów. Superbet opinie ma pozytywne również ze względu na to, że regularnie dostarcza nowych kampanii. W dalszej części tego tekstu wspomnijmy o specjalnej promocji dla typerów odnośnie Super Przewagi, jednak na tym nie koniec. Co tydzień możesz zagrać w Super Game, gdzie są dostępne znakomite nagrody. Co więcej, nic cię to nie kosztuje, ponieważ nie musisz obstawiać żadnego zakładu, a tylko wytypować dokładny wynik w 5 wybranych rywalizacjach. Jeśli ci się uda, to bierzesz udział w podziale nagrody głównej, a w przypadku fiaska nic nie straciłeś.

Gracze w Superbet mają również opcję, aby skorzystać z promocji Super Spin. Każdego dnia można zakręcić kołem, przypominającym to z programów TV – Koło Fortuny, a następnie wygrać, jakąś nagrodę. Na kole znajdują się różne opcje i co najważniejsze, skorzystanie z tej promocji również jest darmowe. Tym samym Superbet praktycznie każdego dnia rozdaje spore sumy pieniędzy swoim graczom, więc nic dziwnego, że większość typerów woli obstawiać u tego bukmachera aniżeli u konkurencji, która rzadko kiedy daje im możliwość skorzystania z bonusów, bez wpłaty własnej.

Pogoń Siedlce – czy warto obstawiać w Superbet?

Pogoń Siedlce to drużyna, która występuje aktualnie na poziomie II. Ligi. Nie ma więc wątpliwości, że są to rozgrywki, które są dostępne w zdecydowanie gorszym stopniu niż chociażby Ekstraklasa u legalnych bukmacherów. Superbet ma jednak pozytywne opinie również ze względu na to, że potrafi przygotować specjalne propozycje dotyczące nawet mniej popularnych dyscyplin czy też rozgrywek. Podobnie jest w przypadku II. Ligi, która znajduje się w ofercie tego bukmachera. Tym samym, jeśli chcesz obstawiać mecze Pogoni Siedlce w Superbet, to jest to możliwe.

Pogoń Siedlce rundę jesienną zakończyła na 12. miejscu w tabeli. Zawodnicy tego zespołu uzbierali 22 punkty po 19 rozegranych meczach i nie mogą spać spokojnie przed rundą rewanżową, ponieważ ich przewaga nad strefą spadkową to zaledwie 2 punkty. Tym samym sytuacja może się szybko zmienić już po pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej. W ofercie Superbet są dostępne konkretne kursy i typy na wszystkie mecze ligowe z udziałem Pogoni Siedlce, ale również trzeba wspomnieć o tym, że możesz skorzystać z zakładów długoterminowych i obstawić na przykład awans tego zespołu do wyższej klasy rozgrywkowej, czy też spadek.

Obstawiając mecze Pogoni Siedlce w rundzie jesiennej warto było zwrócić uwagę na to, że jest to drużyna, która spisuje się lepiej przed własną publicznością. Pogoń wywalczyła 12 oczek w 9 meczach domowych, przy bilansie 10:10. Na wyjazdach uzbierała za to 10 punktów w 10 rywalizacjach, przy bilansie 11:15. To tylko pokazuje, że Pogoń Siedlce na wyjazdach traci zdecydowanie więcej bramek, co wpływa na liczbę punktów. Może być to również ciekawa wskazówka, jeśli chodzi o obstawianie bramek w konkretnych meczach tego zespołu. Przed własną publicznością teoretycznie powinno być ich mniej, ponieważ Pogoń Siedlce ma lepszą defensywę na swoim boisku.

Oferta na II. Ligę w Superbet

Rozgrywki II. Ligi w piłce nożnej nie są najbardziej popularną opcją dostępną u bukmacherów. Nie wszyscy z legalnych operatorów, którzy otrzymali licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych oferują swoim klientom możliwość typowania tych rozgrywek.

Superbet ma jednak bardzo pozytywne opinie wśród graczy, również ze względu na to, że bardzo często wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Rumuński bukmacher nie tylko ma dostępną ofertę na wszystkie mecze II. Ligi, ale również jest bardzo konkurencyjny, jeśli chodzi o liczbę dostępnych typów, jak również wysokość kursów. Są w naszym kraju bukmacherzy, którzy narzucają bardzo wysoką marżę na typowanie II. Ligi, co często jest czerwonym światłem dla graczy. W przypadku Superbet oferta jest solidna, a marża na normalnym, rynkowym poziomie. Jeśli chcesz obstawiać mecze Pogoni Siedlce w rundzie wiosennej, to bez wątpienia powinieneś zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez Superbet, ponieważ prawdopodobnie będą one zdecydowanie lepsze niż te, które ma twój aktualny bukmacher.

Super Przewaga na piłkę nożną!

Jeśli lubisz obstawiać mecze piłki nożnej, to bez wątpienia powinieneś zwrócić uwagę na Superbet. Rumuński bukmacher wprowadził dla swoich klientów już jakiś czas temu specjalną kampanię pod nazwą „Super Przewaga”. A co w tym chodzi i dlaczego powinieneś o tym wiedzieć?

„Super Przewaga” to innowacyjna opcja dla graczy, szczególnie tych, którzy lubią obstawiać w rynkach głównych. W tym przypadku obstawiając mecz piłkarski, który jest objęty kampanią Super Przewagi, możesz liczyć na to, że jeśli drużyna, którą obstawiłeś, wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie, to automatycznie twój kupon zostanie rozliczony jako zwycięski. Nawet w przypadku sytuacji, w której przeciwnik odrobi straty, Ty już wygrałeś. Nie ma więc wątpliwości, że jest to znakomita oferta dla graczy, ponieważ inni z polskich bukmacherów nie mają takich opcji. Na palcach jednej ręki można policzyć operatorów, którzy starają się skopiować zamysł Superbet, jednak u tego bukmachera oferta Super Przewagi jest najczęściej dostępna.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Ja bym nie był aż tak krytyczny i nie przewidywał bym spadku do 3 ligii bo uważam że tak nie powinno się myśleć ja uważam że nikogo nie trzeba przekreslac nawet pogoni siedlce

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;