środa, 19 czerwca 2024r.

Tytaniczna praca możliwa dzięki sponsorom (fotogaleria)

W siedzibie WLKS Siedlce-Nowe Iganie odbyło się spotkanie sponsorów i sympatyków WLKS.

To już tradycja, że na przełomie grudnia i stycznia WLKS zaprasza w swoje progi sponsorów i sympatyków klubu. Koniec roku to zwyczajowo czas podsumowań. Jaki był 2022 dla wielosekcyjnego klubu? WLKS zdobył w jego trakcie 58 medali na mistrzostwach świata, Europy i Polski. Ponadto klub zajął trzecie miejsce na Mazowszu i 16 w Polsce we współzawodnictwie systemu sportu młodzieżowego.

– Wyprzedziły nas same potęgi. Świadczy to o tym, że nasi trenerzy i zawodnicy wykonują codziennie tytaniczną pracę – mówił wiceprezes Adam Gabiński.

Głównym punktem części oficjalnej było wręczenie okazałych pucharów sponsorom klubu.

– Jako samorząd będziemy wspierać WLKS. Wszystkiego dobrego dla klubu i wszystkich państwa – życzył Dariusz Stopa, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach.

Życzenia szczęśliwego nowego roku złożył też prezes Marek Murmyło. Na zakończenie części oficjalnej chwilą ciszy oddano pamięć jego poprzednikom zmarłym w 2022 roku – Andrzejowi Matei oraz Zygmuntowi Wielogórskiemu.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. To prawda że ci ludzie wykonują tytaniczna pracę i trzeba taką pracę uszanować i docenić bo ten trud nie poszedł na marne itrzeba się tym chwalić

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;