niedziela, 16 czerwca 2024r.

Kluczowa zima wychowanka Pogoni

Wychowanek Pogoni Siedlce, Albert Posiadała zakończył wypożyczenie do Wisły Puławy i udał się z Radomiakiem Radom na zgrupowanie w Turcji.

Posiadała jesienią rozegrał dziewięć spotkań w II-ligowej Wiśle. Golkiper między innymi miał okazję zmierzyć się z Pogonią, czyli swoim macierzystym klubem. Wypożyczenie 19-latka do Dumy Powiśla zostało skrócone w trakcie przerwy międzysezonowej. Radomiak wykorzystał zapis w umowie.

Zdaniem radomskich dziennikarzy Posiadała ma szansę, aby powalczyć z Gabrielem Kobylakiem (wypożyczonym z Legii Warszawa) o miejsce w pierwszym składzie Radomiaka. Tym bardziej, że Jakub Ojrzyński nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań i nie znalazł się wśród czterech bramkarzy zabranych przez Mariusza Lewandowskiego na obóz do Turcji.

Poza Kobylakiem i Posiadałą w tureckiej kadrze Radomiaka znaleźli się Wiktor Koptas (rocznik 2004) oraz Michał Jerke (rocznik 2006).

W sparingu z RB Lipsk siedlczanin jeszcze nie zagrał. Może to i lepiej, biorąc pod uwagę wynik spotkania… W sparingach rozegranych w Turcji wychowanek Pogoni na pewno dostanie swoją szansę. Jeżeli Posiadała przekona do siebie sztab szkoleniowy to będzie miał sporą szansę na debiut w Ekstraklasie już wiosną. Trzymamy kciuki!

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Na Pogoń zbyt słaby. Na ekstraklasowy Radomiak już nie. Jozef Burta podobnie.

    1. Słuchaj nie mów do mnie tak bo nie lubię tego przezwiska dlatego dostałeś minus jeden rozumiesz ja nie będę akceptowal takiego zachowania

        1. Napisałem tak bo nikt nie lubi być przezywany trzeba się od nosić z szacunkiem do ludzii

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;