Rawa z medalami w inauguracyjnych zawodach Pucharu Grupy Azoty

7 stycznia w COS Zakopane odbyły się inauguracyjne zawody Pucharu Grupy Azoty.

Trzecie miejsce w biegu open mężczyzn na 7,5 km zajął Piotr Sobiczewski (UKS Rawa Siedlce). Jego klubowi koledzy Maciej Krajcer i Kacper Pietrak uplasowali się odpowiednio na lokatach: 8 i 14. Maciej Sobiczewski był 20 w kat. junior młodszy. Gorzej poradzili sobie Szymon Kruczyński (25) i Kacper Bednarczyk (26).

Ze zwycięstwa wśród młodziczek (bieg na 4 km) cieszyła się Klaudia Radomyska. W tej samej kategorii siódma była Dominika Krajcer, piętnastą lokatę zajęła Magdalena Wyszomirska, Wiktoria Karwowska była 22, a Jagoda Prokurat – 26.

Anna Bielecka była 13 w biegu open kobiet. Na tej samej pozycji rywalizację biegową zakończyła Karolina Niedziółka, tyle że w kat. juniorka młodsza. Jeżeli chodzi o rywalizujące z nią klubowe koleżanki to Weronika Bielecka była 18, zaś Iga Staręga – 19.

Chłopcy urodzeni w latach 2009-11 mieli do pokonania dystans 2 kilometrów. Adam Jaroń był 25, Artur Zola – 33, a Szymon Bednarczyk – 45.

źródło: własne / skipol.pl; foto: UKS Regle Kościelisko