Wygrany mecz Basketu. Trzecia kwarta do zapomnienia (fotogaleria)

UKS Basket Siedlce odniósł drugie zwycięstwo w drugim etapie rozgrywek. Tym razem drużyna Rafała Sobiły uporała się z Legionem Legionowo.

Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga siedleckich koszykarzy. Prowadzenie 15:3 po kilku minutach gry było zwiastunem dalszych wydarzeń w pierwszej połowie. Na półmetku Basket prowadził 50:25.

Trzecia kwarta zupełnie nie wyszła gospodarzom. Legion właściwie wykorzystał czas spędzony w szatni. Rywale Basketu w ciągu 10 minut zniwelowali stratę niemal o połowę. W ostatniej ćwiartce Basket kontrolował wydarzenia na parkiecie i nie pozwolił sobie na nerwówkę w końcówce. Siedlczanie ostatecznie wygrali 83:70.

28 stycznia o 18:00 Basket zagra w Nadarzynie z GLKS.

22.01.23, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – KS Legion Legionowo 83:70 (23:10, 27:15, 10:22, 23:23)

Basket: 15. Dawid Kołodziński 18, 14. Krzysztof Kania 17, 5. Sławomir Wasilewski 16, 12. Mateusz Bal 10, 10. Tomasz Wróbel 6, 9. Tomasz Gustołek 5, 8. Kamil Kalicki 5, 11. Władysław Stańczuk 4, 13. Aleksander Kielak 2, 4. Błażej Grochowski