poniedziałek, 27 maja 2024r.

Mateusz Majewski piłkarzem Pogoni

Mateusz Majewski został nowym piłkarzem Pogoni Siedlce.

30-letni napastnik był sprawdzany w sparingach z ŁKS Łódź i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatnio występował w III-ligowej Lubliniance Lublin. Wcześniej grał m.in. w Motorze Lublin, Ruchu Chorzów i KKS Kalisz.

Majewski wzmocni rywalizację na pozycji numer 9. Do tej pory praktycznie jedynym nominalnym napastnikiem w kadrze był Damian Nowak.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

10 odpowiedzi

  1. Solidny i ograny ligowiec. Do pełni szczęścia brakuje aby pochodził z Siedlec.

    1. Ważne żeby tobbyl zawodnik który ma serce do gry oraz zawodnik który potrafi kreować grę w zespole ioby to nie była gra brutalnatylko piękna stojąca na wysokim poziomie i żeby to była gra opierajaca się na prawdziwej kulturze gr która będzie dawała radość pokazywała mądrość dydaktyczną jeśli chodzi o grę

  2. Jestem ciekawy, jakby sobie poradził Kacper Chełmecki. Młody, na reprezentację jeździ, trochę postrzelał w Łagowie (z naciskiem na trochę, ale dalej to drugi wynik w zespole przy nieco ponad połowie możliwego czasu gry), a skoro ci mają sie wycofać z ligi, to potencjalnie do wzięcia. Jak nie wsparcie/zmiany Nowaka, to oganie w rezerwach.

    1. To zależy kogo chcesz wepchnąć do 5 ligi bo ja mam kandydatów 2 ale nie Bede o nich pisał bo się obraża powiem też że to wielkie chora ubóstwo o imieniu na lirerke D i o pseudonimie na lirerke p

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;