sobota, 10 czerwca 2023r.

Mateusz Majewski piłkarzem Pogoni

Mateusz Majewski został nowym piłkarzem Pogoni Siedlce.

30-letni napastnik był sprawdzany w sparingach z ŁKS Łódź i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatnio występował w III-ligowej Lubliniance Lublin. Wcześniej grał m.in. w Motorze Lublin, Ruchu Chorzów i KKS Kalisz.

Majewski wzmocni rywalizację na pozycji numer 9. Do tej pory praktycznie jedynym nominalnym napastnikiem w kadrze był Damian Nowak.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Nioto wszystko na to wskazuje Że Pogoń siedlce bedz8e miała nowego zawodnika

Nioto straszne. Ratuj sie kto może.

Dlaczego tak twierdzisz

Solidny i ograny ligowiec. Do pełni szczęścia brakuje aby pochodził z Siedlec.

Ważne żeby tobbyl zawodnik który ma serce do gry oraz zawodnik który potrafi kreować grę w zespole ioby to nie była gra brutalnatylko piękna stojąca na wysokim poziomie i żeby to była gra opierajaca się na prawdziwej kulturze gr która będzie dawała radość pokazywała mądrość dydaktyczną jeśli chodzi o grę

@darek…zwłaszcza dydaktyczną geniuszu

Jestem ciekawy, jakby sobie poradził Kacper Chełmecki. Młody, na reprezentację jeździ, trochę postrzelał w Łagowie (z naciskiem na trochę, ale dalej to drugi wynik w zespole przy nieco ponad połowie możliwego czasu gry), a skoro ci mają sie wycofać z ligi, to potencjalnie do wzięcia. Jak nie wsparcie/zmiany Nowaka, to oganie w rezerwach.

Notak w jakiś sposób musi to ogarnąć

takiego kilera nam brakowało. 5 liga już się boi

To zależy kogo chcesz wepchnąć do 5 ligi bo ja mam kandydatów 2 ale nie Bede o nich pisał bo się obraża powiem też że to wielkie chora ubóstwo o imieniu na lirerke D i o pseudonimie na lirerke p

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;