Porażka w Nadarzynie. Niepomyślny wyjazd Basketu

UKS Basket Siedlce doznał pierwszej porażki w drugiej fazie. Przeszkodą nie do pokonania okazał się GLKS Nadarzyn.

Pierwszy kwadrans spotkania nie zapowiadał wyraźnej porażki. Siedlczanie toczyli zacięty bój z gospodarzami, jednak w końcówce połowy grał tylko GLKS. Do przerwy było 52:32 dla drużyny z Nadarzyna.

W trzeciej kwarcie GLKS jeszcze powiększył swoją przewagę. Wygrana przez Basket czwarta kwarta niczego nie mogła zmienić. Siedlczanie przegrali 70:89.

5 lutego o 16:00 Basket podejmie KK Warszawa.

28.01.23, 18:00 – Nadarzyn

III liga: GLKS Nadarzyn – UKS Basket Siedlce 89:70 (23:18, 29:14, 22:10, 15:28)

Basket: 5. Sławomir Wasilewski 21, 8. Kamil Kalicki 16, 10. Tomasz Wróbel 16, 14. Krzysztof Kania 11, 4. Błażej Grochowski 3, 13. Aleksander Kielak 3, 11. Władysław Stańczuk

źródło: własne; foto: GLKS Nadarzyn Sekcja Koszykówki