Podium nie dla rezerw PSG KPS (fotogaleria)

PSG KPS II Siedlce po porażce z trzecim w tabeli SPS Volley Ostrołęka traci już sześć oczek do podium.

Pierwszy set był niezwykle zacięty. Na dobrą sprawę mógł zakończyć się wygraną zarówno gospodarzy, jak i gości. To jednak Volley Ostrołęka cieszył się po zwycięstwie na przewagi. W drugiej partii PSG KPS II przegrał do 20. W pewnym momencie ostrołęczanie odjechali i nie dal się dogonić.

Przed Volleyem otworzyła się szansa na wygraną 3:0. Drużyna Pawła Bielińskiego miała jednak inny plan. PSG KPS II zmiótł rywali z parkietu, wygrywając do 12. W połowie czwartego seta Volley objął prowadzenie 15:12. Trener siedleckich rezerw zareagował czasem, jednak przewagi rywali nie udało się zniwelować. PSG KPS II przegrał 1:3.

19 lutego o 17:00 PSG KPS II podejmie Jaguara Wolanów.

29.01.23, 17:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – SPS Volley Ostrołęka 1:3 (29:31, 20:25, 25:12, 22:25)

PSG KPS II: 4. Kamil Kryszczuk, 9. Piotr Truszkowski, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 15. Karol Kubisz, 17. Michał Nasiłowski, 77. Łukasz Jastrzębski i 18. Kamil Zbucki (libero) oraz 2. Piotr Ornoch, 5. Lech Bieliński, 11. Krystian Potera, 21. Wiktor Nowak