Rzucili wszystko i wyjechali w Bieszczady

Grupa biegaczy Skórzec Biega ma za sobą start w IX Zimowym Maratonie Bieszczadzkim.

Organizatorzy przygotowali dla biegaczy z całej Polski trzy dystanse: 43 km, 20 km i 10 km. Z najdłuższą maratońską trasą zmierzył się Roman Stefaniuk. Pokonał ją w czasie 4:38.52,25 i był najlepszy w kategorii M60.

Tomasz Skóra i Leszek Skorupka ścigali się na 20 kilometrów. Czas Skóry (1:42.06,50) pozwolił mu zająć siódme miejsce w generalce i trzecie w kat. M40. Skorupka pokonał trasę w czasie 2.12.40,35 – zajął 55 miejsce i 18 w kat. M40.

Paweł Czarnocki wziął udział w biegu na 10 km. Zajął 44 miejsce w klasyfikacji ogólnej i 13 w kat. M40. Jego czas to 1:18.25,55.

źródło: własne / b4sport.pl; foto: Grupa biegaczy Skórzec Biega