niedziela, 21 kwietnia 2024r.

Przyjmujący odchodzi z KPS Siedlce. Zagra w innym klubie

Michał Gołębiowski nie będzie już reprezentował barw PSG KPS Siedlce. Jego odejście spowodowane jest kwestiami zawodowymi.

Michał Gołębiowski jest wychowankiem PSG KPS Siedlce. Do pierwszej drużyny trafił przed sezonem 2021-22. Wcześniej reprezentował barwy II-ligowej Trójki Międzyrzec Podlaski i był jednym z wyróżniających się graczy w zespole. W KPS pełnił rolę żelaznego rezerwowego, który potrafił pomóc drużynie w trudnych momentach.

„Informujemy że Michał Gołębiowski z dniem 31.01.2023 rozwiązał kontrakt z naszym zespołem za porozumieniem stron. Przyczyną takiej decyzji klubu i zawodnika było podjęcie przez Michała pracy, która nie pozwalała na kontynuację dalszej współpracy z PSG KPS Siedlce. Michał dziękujemy za te półtora sezonu które spędziłeś z nami i życzymy Ci powodzenia w nowym klubie UKS Trójka Międzyrzec Podlaski” – poinformował KPS Siedlce na Facebooku.
Przyjmujący rozegrał dla PSG KPS 24 spotkania, w których zdobył 49 puntów.  Najlepszy był dla niego pojedynek z Gwardią Wrocław w poprzednim sezonie, po którym odebrał statuetkę MVP.

 

źródło: KPS Siedlce, foto: Kamil Sulej

 

 

 

 

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. To Michała goleniowskiego musi ktoś zastąpić bo innego wyjścia niema

  2. Z szacunku dla człowieka byś poprawnie napisał jego nazwisko. Ciołku.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;