wtorek, 21 marca 2023r.

Czy stadion Pogoni wypełni się do ostatniego miejsca?

Niespełna cztery tygodnie pozostały do meczu Pogoni Siedlce z Górnikiem Łęczna w ramach Fortuna Pucharu Polski. Czy miejski stadion będzie wypełniony po brzegi?

Z każdym dniem zainteresowanie historycznym meczem (dopiero po raz drugi w blisko 80-letniej historii Pogoń przebiła się do najlepszej pucharowej ósemki) rośnie. 28 lutego o 17:30 biało-niebiescy podejmą I-ligowy Górnik Łęczna. Stawką spotkania będzie awans do półfinału renomowanych rozgrywek.

– Do meczu pozostało ponad 20 dni, a już da się wyczuć duże zainteresowanie wydarzeniem. Zarówno jako klub, jak i prywatnie otrzymujemy dużo zapytań o bilety. Spodziewamy się wysokiej frekwencji. Liczymy, że zbliżający się mecz będzie atrakcyjnym wydarzeniem dla naszych kibiców, a piłkarze sprawią, że po końcowym gwizdku będziemy szykować się na kolejne sportowe wyzwanie w Pucharze Polski. Awans do półfinału i przejście do historii Pogoni byłoby fantastycznym wydarzeniem dla wszystkich – przyznał Grzegorz Koprukowiak, menadżer MKP Pogoń Siedlce.

Jak kształtują się ceny na mecz z Górnikiem Łęczna? Bilet normalny kosztuje 35 złotych, zaś ulgowy – 25. Każdy kto zakupi karnet Pogoni będzie pewny nie tylko wejścia na ćwierćfinał, ale i potencjalny półfinał jeżeli do niego dojdzie i będzie rozgrywany w Siedlcach.

– Zainteresowanie meczem z Górnikiem Łęczna jest ogromne. Sprzedaż biletów uruchomiliśmy z dużym wyprzedzeniem. Pogoń nie jest klubem samych Siedlec, ale chcemy być postrzegani jako klub regionu siedleckiego. Ćwierćfinał z Górnikiem to będzie wielkie wydarzenie sportowe, ale i promocja regionu i miasta. 28 lutego powalczymy przy wypełnionym stadionie o półfinał Pucharu Polski. Jeżeli ktoś chciałby stać się częścią historii to radzę pospieszyć się z zakupem biletu – powiedział prezes Łukasz Jarkowski na łamach „Piłki Nożnej”.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Tego nikt nie wie to się okaże jaka będzie frekwencja na trybunach ja spodziewam się że będzie bardzo duża

Klub powinien pomyśleć o organizacji transportu zbiorowego dla kibiców z terenu gminy. Wiem, że w samym Pierogu jest wielu fanów Pogoni, niestety jest kłopot z dojazdem bo nie ma tam komunikacji publicznej…

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;