poniedziałek, 27 maja 2024r.

Nowy przyjmujący dołącza do PSG KPS

Arkadiusz Kościółek został nowym przyjmującym PSG KPS Siedlce. Jego ostatnim klubem był II-ligowy Extrans Sędziszów.

Arkadiusz Kościółek ma 21 lat i występuje na pozycji przyjmującego. Mierzy 192 cm wzrostu, a jego zasięg w ataku to 343. Jest wychowankiem AKS Resovii Rzeszów, ma za sobą grę w jednym klubie trzecioligowym oraz w trzech drugoligowych. Ostatnio reprezentował barwy Extrans Sędziszów, w którym był jednym z najlepiej punktujących zawodników. 

Cieszę się, że dostałem szansę na grę w drużynie PSG KPS Siedlce w drugiej części sezonu. Jako młody zawodnik liczę na rozwój sportowy oraz zrobię wszystko co w mojej mocy aby pomóc drużynie w wejściu do fazy Play-off. Do zobaczenia na hali! – powiedział nowy zawodnik PSG KPS Siedlce.

Najbliższy mecz siedlczanie rozegrają w sobotę na wyjeździe z BAS Białystok. Spotkanie będzie transmitowane w aplikacji Polsat Box Go oraz na stronie internetowej polsatsport.pl. Początek o godz. 18:00.

 

źródło i foto: KPS Siedlce

 

DODAJ KOMENTARZ

8 odpowiedzi

 1. Miejmy nadzieję że ten zawodnik będzie spełniał pokladane w nim nadzieje

 2. Bardzo dobry transfer. Biskup będzie zadowolony, może nawet z ambony będzie dopingował nasze PSG.

  1. To Że biskup interesuje się sportem noto dobrze ale ja myślę że to trener odpowiada za transfery Anie biskup bo biskup zajmuje się sprawami kościoła też transferami zajmuje się trener

   1. Dodatkowo PKB Belgii wyniósł w 2022 r. 3,1%, motorem ubiegłorocznego wzrostu był sektor usług, który był wyższy o 4,2% niż rok wcześniej. Bank poinformował również, iż wzrost w IV kwartale 2022 r. wyniósł 0,1%.

    1. Wieciecie co napisałem to co myślę o akcjach że one rosną awy mi takie rzeczy robicie towstyd

     1. Żeby dopełnić smutku w 2022 roku wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw rosły jeszcze szybciej, niż w poprzednich latach. Jednak po raz pierwszy od dziesięciu lat odnotowano spadek siły nabywczej płac. Tym samym zarobiliśmy realnie mniej niż przed rokiem.

     2. Notojest trochę gorzej ale to nic ja mam nadzieję że to wszystko zacznie końcu rosnąć

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;