wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Hokejowa wygrana rezerw z MKS Małkinia (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni Siedlce meczem z MKS Małkinia wróciły do sparingowych zmagań. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego wygrali 8:4.

Pierwszy kwadrans spotkania przyniósł cztery gole. Na trafienia Patryka Rojka i Dawida Jastrzębskiego błyskawicznie odpowiadali goście z Małkini Górnej. Dopiero gol na 3:2 uspokoił spotkanie. Siedlczanie osiągnęli wyraźną przewagę i na przerwę schodzili przy prowadzeniu 5:2. Bohaterem pierwszej odsłony był Rojek, który ustrzelił hat tricka.

Po zmianie stron rezerwy Pogoni nadal posiadały przewagę, choć brakowało im skuteczności. Drużyna Tomaszewskiego swobodnie mogła pokusić się o dwucyfrową liczbę po stronie zdobyczy, ale skończyło się na ośmiu trafieniach. W drugiej połowie w ślady Rojka poszedł Jastrzębski. Po stronie MKS dublet ustrzelił Michał Zawistowski.

11 lutego o 9:45 Pogoń II podejmie Wektrę Zbuczyn.

04.02.23, 9:45 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 8:4 (5:2)

Bramki: Patryk Rojek 7, 22, 39, Dawid Jastrzębski 14, 49, 53, Wiktor Koczkodaj 30, Filip Grochala 77 – Piotr Chlubicki 9, Jakub Kalbarczyk 15, Michał Zawistowski 47, 86

Pogoń II: Dawid Smug (46 Ernest Zbieć) – 31. Wiktor Koczkodaj, 10. Bartosz Mlonek (46, 21. Radosław Droń), 5. Adrian Wrzosek (70, 10. Bartosz Mlonek), 15. Piotr Krasnodębski – 16. Wojciech Kisieliński (46, 19. Filip Grochala), 8. Tomasz Borkowski (22, 15. Paweł Szeląg, 70. 16. Wojciech Kisieliński), 6. Patryk Rojek (46, 9. Kacper Mitrzak), 25. Dawid Dobrzański (46, 88. Bartosz Borkowski), 17. Tomasz Wiewiórka (62, 14. Jakub Malinowski) – 9. Dawid Jastrzębski (62, 23. Aleksander Potocki)

Sędzia: Arkadiusz Wróbel

Żółta kartka: Dawid Rostkowski 76