piątek, 31 marca 2023r.

Puchar wójta gminy Siedlce został w Stoku Lackim (fotogaleria)

5 lutego w Stoku Lackim upłynął pod znakiem rywalizacji młodych adeptów futbolu w turnieju o puchar wójta gminy Siedlce.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z rocznika 2012, które grały w systemie każdy z każdym. Mecze trwały po 16 minut. Po ciekawej rywalizacji okazało się, że najlepsi byli gospodarze – Olimp Stok Lacki. Drugie miejsce zajęła Masovia Siedlce, zaś trzecie AMP GOOL Kotuń. Dalsze lokaty zajęli młodzi piłkarze AMPlus Łuków, KS Łosice oraz Wektry Zbuczyn.

– Zwycięzcami są wszyscy, bo oderwaliście się od ekranów. Dzisiaj jest to zabawa, a kiedyś przed wami być może wielki sport. Jeżeli dojdzie do tego poziomu to takie turnieje jak ten w Stoku Lackim będziecie wspominać z rozrzewnieniem – mówił Sławomir Jagiełło, zastępca wójta gminy Siedlce.

Jagiełło nagradzał najlepszych wraz z dyrektor Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim, Barbarą Stelingowską. Poza drużynami wyróżnieni zostali najlepszy bramkarz – Wiktor Marciniak (AMP GOOL), najlepszy strzelec – Antoni Biardzki (Olimp) oraz najlepszy zawodnik – Mikołaj Adamiak (Masovia).

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje dla stoku lackiego widać że mieli szczęście na zawodach

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;