Regionalne święto tenisa stołowego (fotogaleria)

45 uczestników wzięło udział w Indywidualnych mistrzostwach Siedlec amatorów w tenisie stołowym.

W turnieju brali udział amatorzy, którzy ukończyli 18 lat oraz zawodnicy z licencją PZTS, startujący maksymalnie w rozgrywkach IV ligi. Najlepszy w ciekawej rywalizacji okazał się Andrzej Niewiarowski z Mińska Mazowieckiego. Na dalszych miejscach uplasowali się: Wiesław Wiśniewski z Siedlec, Leszek Gil z Siedlec oraz Aneta Antosiewicz z Mińska Mazowieckiego.

W trakcie turnieju odbył się turniej pocieszenia dla zawodników, którzy odpadli w pierwszych rundach głównych zmagań. Tutaj również triumfował tenisista stołowy z Mińska Mazowieckiego: Karol Struczewski. Drugie miejsce zajął Jarosław Pietruszewski z Łosic, trzeci był Dariusz Rzewuski z Siedlec, zaś czwarty Piotr Jodełka z Siedlec.

Organizatorem turnieju był Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach.