SKS Feniks wrócił ze stolicy z rekordami i wysokimi lokatami

Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA odbyły się w dniach 4-5 lutego w Warszawie. Jak spisali się lekkoatleci SKS Feniks Siedlce?

Pierwsze miejsce w kat. U-16 w biegu na 60 metrów zajął Kacper Prokopiak. 7,58 s to nowy rekord życiowy sprintera. Szymon Dołęga ścigał się na tym samym dystansie, ale z zawodnikami o 4-5 lat starszymi w kat. U-20. To efekt jest znakomitych wyników. Z czasem 7,24 s zajął drugie miejsce, które należy docenić.

Najniższe miejsca na podium zajęli: Maria Famulska (kat. U-14) w biegu na 60 metrów z czasem 8,67 s, Maja Marczuk (kat. U-18) w biegu na 60 metrów przez płotki z czasem 9,49, Piotr Czarnocki (kat. U-20) w biegu na 60 metrów przez płotki z czasem 8,98 s (rekord życiowy).

Z życiówkami ze stolicy wrócili skoczkowie o tyczce Jakub Strelczuk, który zajął 4 miejsce z wynikiem 3,70 m oraz Filip Strzyżewski – szósty z wynikiem 2,70 m. Dawid Bekiesza był 15 w biegu na 60 m w kat. U-16. 8,93 s to jego nowy rekord życiowy.

źródło: własne / SKS Feniks Siedlce; foto: Rafał Wysocki