sobota, 10 czerwca 2023r.

Czy Pogoń straci trenera na rzecz reprezentacji Polski? [aktualizacja]

Szokujące informacje dotarły do nas w poniedziałkowe popołudnie. Marek Saganowski to jeden z kandydatów do tworzonego przez Fernando Santosa sztabu reprezentacji Polski.

Początkowo przekonywano, że w sztabie doświadczonego Portugalczyka znajdą się Tomasz Kaczmarek i Łukasz Piszczek. Na ten moment ich kandydatury nie są już aktualne.

Opcją rezerwową dla Polskiego Związku Piłki Nożnej miałby być trener II-ligowej Pogoni Siedlce, Marek Saganowski. Popularny Sagan to były reprezentant Polski, a do tego ekspiłkarz portugalskiej Vitorii Guimaraes.

Prezes Pogoni, Łukasz Jarkowski słyszał plotki, ale nic więcej nie był w stanie powiedzieć.

Z naszych informacji wynika, że Saganowski był sondowany przez PZPN. Nieoficjalnie wiadomo, że w kontrakcie trenera z Pogonią nie ma klauzuli pozwalającej na swobodne odejście do reprezentacji.

[AKTUALIZACJA]

– Bardzo miło, że moje nazwisko przewija się w tym kontekście. Grałem rok w Portugalii, więc myślę, że dogadałbym się z selekcjonerem. Jeśli doszłoby to takich rozmów, to na pewno usiadłbym do nich. Chciałbym wiedzieć na jakich zasadach miałbym pełnić funkcję asystenta – skomentował sprawę Saganowski w programie “Studio Ekstraklasa”.

 

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport

DODAJ KOMENTARZ

10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Dobry pomysł. Jakby został asystentem, moglibyśmy liczyć na powołania dla wychowanków Pogoni. Mamy wielu utalentowanych chłopaków w klubie!

Słuchaj co ty przywolujesz naszych wychowanków jak oni potrzebują pilkarzy z ekstraklasy np legii Warszawa Wisły Kraków czy też z Lecha Poznań amy żeby grać w ekstra klasie musieli byśmy przejść przez 1 ligę oraz grać w ekstra klasie żeby reprezentacją Polski wraz z trenerem mogli korzystać z naszych chłopców dlatego uważam że to co mówisz jestglupim pomyslem

Co gorsza, Japonia notuje opóźnienie w rywalizacji o budowę komputerów kwantowych. Pierwsza na świecie maszyna tego rodzaju ma wejść do użytku w tym roku lub na początku następnego.

My nie piszemy o Japonii tylko o piłce nożnej

Zresztą wiesz jak sie mówi po japońsku piłkarz wojsko taki kiwa

Wiesz jaj się mówi po japońsku piłkarz wojsko taki kiwa

Jak już ustalicie wspólną wersję, to dajcie znać…

A w międzyczasie tylko nadmienię, zeszłym roku przerobiono rekordowe 3,27 mln ton rzepaku

niech santos przyjedzie obserwować sagana na meczu z leczna 🙂

Zupełnie nie rozumiem dlaczego dostałem minus jeden skoro napisałem prawdę

Żeby on przyjechał to musi dostać zaproszenie od zarządu pzpn następnie PZPN musi go przywieźć do siedlec i wtedy Santos będzie obserwował saganowskiego

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;