niedziela, 21 kwietnia 2024r.

Bohaterowie 2022 roku zostali nagrodzeni (multimedia)

10 lutego w Wersalu Siedleckim odbyła się gala podsumowująca 2022 rok w siedleckim sporcie.

W trakcie spotkania redakcja SportSiedlce.pl nagrodziła zwycięzców w sześciu kategoriach: Sportowiec Roku, Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Trener Roku, Drużyna Roku, Odkrycie Roku oraz Wydarzenie Roku.

Po dwa pamiątkowe trofea zgarnęli przedstawiciele PSG KPS Siedlce i MKP Pogoń Siedlce. Trener Mateusz Grabda został Trenerem Roku (po raz drugi z rzędu), zaś I-ligowiec z Siedlec został uznany Drużyną Roku. Pogoń zgarnęła nagrody za Wydarzenie Roku – awans do 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski – oraz Odkrycie Roku, którym został uznany Przemysław Misiak.

Nagroda dla Najpopularniejszego Sportowca Roku trafiła do utalentowanego rugbisty Awenty MKS Pogoń Siedlce, reprezentanta Polski, Kacpra Skupa. Z powodu obowiązków kadrowych w jego imieniu nagrodę odebrała jego mama – Danuta.

Rodzinnie było także w kategorii Sportowiec Roku. Po raz drugi z rzędu zwyciężczynią okazała się Martyna Dołęga (WLKS Siedlce-Nowe Iganie), a towarzyszył jej tata-trener Marcin. Delegacja WLKS była liczniejsza, bowiem na gali pojawili się prezes Marek Murmyło i wiceprezes Ryszard Boratyński.

Po wręczeniu nagród zaproszeni goście zasiedli do stołu, przy którym dominowały rozmowy o sporcie, nie tylko tym lokalnym.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

 1. Myślę że ta gala To świetny pomysł ponieważ jest to wspaniała inicjatywa w której nie doceniani są sportowcy z naszego regionu ito trzeba docenić

  1. Święta prawda Darku. Cieszę się, że w końcu zasłużyłeś na same plusy. Od siebie dodam, że byłby jednak idealnie jakby nagrodę wyróżnienia dostało kilku wychowanków Pogoni. Zasłużyli sobie doskonałą postawą w zeszłym roku na mazowieckich boiskach.

   1. Ja tez się cieszę muszę ci przyznać że jestem totalnie zaskoczony nie spodziewałem się tego że tak zostanie to docenione co napisałem cieszę się ztego powodu i myślę że warto pisać w taki sposób bo to człowieka podnosi na duchu

   2. Atymi minusami to się nie przejmuj te minusy stawiają ludzie którzy nie mają o niczym pojęcia

     1. Dobrze a czy ty nie rozumiesz tego że minusy są nie przyjemne ja je ciągle dostawalem inie było to przyjemne a reszta dlaczego posiadasz mnie oto że to ja stawiam minusy

     2. Bo sam się przyznałeś. „te minusy stawiają ludzie którzy nie mają o niczym pojęcia”.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;