piątek, 31 marca 2023r.

Pierwszy profesjonalny kontrakt Gryglaka

Krystian Gryglak został nagrodzony pierwszym profesjonalnym kontraktem przez Pogoń Siedlce.

Gryglak jest wychowankiem Pogoni. Urodził się 14 lutego 2005 roku, więc w dniu parafowania umowy świętował osiemnastkę. Najlepiej czuje się na boku boiska – im wyżej, tym lepiej.

Jako wyróżniający się zawodnik drużyn młodzieżowych Pogoni odszedł do akademii Legii Warszawa, a następnie trafił do Jagiellonii Białystok. Był też w kadrze futsalowego MOKS Słoneczny Stok Białystok.  Latem 2022 roku wrócił do Pogoni. Początkowo grał w drużynie rezerw, a następnie przebił się do pierwszej drużyny. Rozpoczął zimowe przygotowania z jedynką, a także zagrał w dwóch sparingach.

Pogoń związała się z wychowankiem kontraktem do 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

To dobrze że Krystian Grysiak został nagrodzony kontraktem to jest wspaniała wiadomość myślę że grawnaszym klubie zmotywuje tego zawodnika do treningu oraz dobrej gry wnaszym klubie żeby trenerzy dostrzegli jego możliwości to musi ciężko pracować nad tym żeby się utrzymać w 2 lidze

Nie Grysiak tylko gryglak

Super wiadomość. Cieszy, że moje apele przynoszą skutek. Mamy bardzo utalentowaną młodzież, która powinna dostawać swoje szanse w 2 lidze!

Wiesz zobaczymy czy młodzi zawodnicy będą dostawać szansę boto wszystko zależy od trenera jakie podejmie decyzję my na te decyzje musimy patrzeć przychylnym okien i musimy je zaakceptować itrzeba być wyrozumiały wobec tych decyzji

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;