środa, 1 maja 2024r.

Lekcja od młodzieżowej reprezentacji

V-ligowa Pogoń uległa w meczu sparingowym z przebywającą na zgrupowaniu w Siedlcach reprezentacją Polski U-16 2:6.

W meczu wystąpiło dwóch zawodników z szerokiej kadry II-ligowca.

Do przerwy Pogoniści trzymali kontakt z rywalem. Wynik 2:3 po golach Bartosza Borkowskiego i Tomasza Wiewiórki dawał nadzieje na dogonienie rywala po zmianie stron. Niestety, przeciwnik po przerwie dołożył kolejne trafienia i tym samym Pogoniści zeszli z boiska pokonani.

Kolejny sparing Pogoń II rozegra w sobotę 18 lutego o 19:00 z ULKS Gołąbek.

17.02.23, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Polska U-16 2:6 (2:3)

Bramki dla Pogoni II: Bartosz Borkowski, Tomasz Wiewiórka

W drugiej połowie Wojciech Kisieliński (Pogoń II) nie wykorzystał rzutu karnego.

Pogoń II: Ernest Zbieć (46 Konrad Łęczycki) – Adrian Wrzosek, Bartosz Mlonek, Wiktor Koczkodaj, Piotr Krasnodębski, Patryk Rojek (55 Bartosz Mierzejewski), Bartosz Borkowski (55 Tomasz Borkowski), Kacper Stankiewicz (55 Kacper Mitrzak), Wojciech Kisieliński (55 Paweł Szeląg), Tomasz Wiewiórka, Filip Grochala (55 Jakub Malinowski)