Spokojne zwycięstwo z Gołąbkiem (fotogaleria)

Spokojne zwycięstwo z Gołąbkiem

Rezerwy Pogoni w kolejnym sparingu pokonały ULKS Gołąbek 5:1.

Już w 7 minucie siedlczanie objęli prowadzenie. Gola z rzutu karnego podyktowanego za faul na Dawidzie Dobrzańskim zdobył Patryk Rojek. W 23 minucie Radosław Droń niecelnie główkował po dośrodkowaniu Piotra Krasnodębskiego z kornera. Dziewięć minut potem Rojek obił poprzeczkę bramki Gołąbka po strzale z rzutu wolnego. Rywale odpowiedzieli strzałem Marcina Utnickiego w boczną siatkę. Przed przerwą Pogoniści zdołali jeszcze podwyższyć prowadzenie po bramce Rojka w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Biało-niebiescy zdołali dołożyć jeszcze trzy trafienia po przerwie. Dwa gole strzelił Kacper Stankiewicz, a rzut karny wykorzystał bramkarz Mateusz Wróblewski. Rywale odpowiedzieli tylko jedną bramką.

Kolejny sparing Pogoń II rozegra w niedzielę 26 lutego o 15:00 z ligowym rywalem – Jabłonianką Jabłonna Lacka.

18.02.23, 19:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – ULKS Gołąbek 5:1 (2:0)

Bramki dla Pogoni II: Patryk Rojek 7 (k), 38, Kacper Stankiewicz 55, ?, Mateusz Wróblewski (k)

Pogoń II: Konrad Łęczycki (46 Mateusz Wróblewski) – 14. Adrian Wrzosek, 17. Radosław Droń, 15. Bartosz Mlonek, 27. Piotr Krasnodębski – 19. Filip Grochala (65, 31. Wojciech Kisieliński), 9. Kacper Mitrzak (46, 8. Tomasz Borkowski), 13. Dawid Dobrzański (46, 15. Paweł Szeląg), 6. Patryk Rojek (46, 88. Bartosz Borkowski), 31. Wojciech Kisieliński (46, 10. Kacper Stankiewicz) – 8. Dawid Jastrzębski (60, 25. Jakub Malinowski)

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)