sobota, 20 kwietnia 2024r.

Problemy tylko w drugim secie (fotogaleria)

Rezerwy PSG KPS Siedlce wygrały 3:0 z GKS Jaguar Wolanów.

Siedlczanie byli faworytem spotkania i wywiązali się z tej roli, choć nie obyło się bez perturbacji. W pierwszym secie PSG KPS był zdecydowanie lepszy i wygrał do 18. Problemy zaczęły się w drugiej partii. Jaguar w połowie seta wypracował kilkupunktową przewagę, której jednak nie zdołał utrzymać. PSG KPS II poprawił się w decydującym momencie, ale wygraną zapewnił sobie dopiero po grze na przewagi.

Trzeci set dobrze zaczął się dla PSG KPS II. Z każdym uciekającym punktem nadzieje Jaguara na przedłużenie meczu gasły. Ostatecznie siedlczanie wygrali 3:0.

26 lutego o 17:00 PSG KPS II podejmie UKS Herkules Sulejówek.

« z 2 »

19.02.23, 17:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – GKS Jaguar Wolanów 3:0 (25:18, 28:26, 28:20)

PSG KPS II: 2. Piotr Ornoch, 4. Kamil Kryszczuk, 9. Piotr Truszkowski, 16. Adrian Gąsior, 17. Michał Nasiłowski, 77. Łukasz Jastrzębski i 18. Kamil Zbucki (libero) oraz 7. Rafał Protasiuk, 11. Krystian Potera, 19. Sebastian Soszyński (libero), 21. Wiktor Nowak