poniedziałek, 27 maja 2024r.

Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski ponownie w Siedlcach

Mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski będzie można spotkać na obiekcie Pogoni Siedlce od godziny 16:30, a w niej liczne konkursy, animacje, gadżety, a przede wszystkim trofeum, o które toczy się walka.

W sezonie 2022-23 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach. W 1/4 finału rozgrywek trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita 1 marca do Siedlec. Na kibiców czekają również liczne konkursy i atrakcje.

Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie.

Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady. Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

Mobilna Strefa Pucharu Polski gościła już w Siedlcach przy okazji meczu 1/16 finału Pogoni z Chrobrym Głogów.

 

źródło: własne / PZPN; foto: PZPN

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Ciekawy jestem w którym miejscu będzie się ta strefa mobilną bo poświęca się jej dużo uwagi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;